פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

ליאת | 00:19  11/08/15
היי בקרוב צאתחלי ללמוד רפואה משלימה וצריך לקחת קורס מגע. ההתלבטות העיקרית היא בין סו ג'וק לרפלקסולוגיה. יש לי בעיה קטנה של הזעה ביידים, במקביל אני מחכה לתכשיר שנקרא odaban spray ששמעתי עליו המלצות. בכל מקרה הבנתי שהסו ג'וק אינו מפותח בארץ כמו הרפלקסולוגיה וכמו כן קשה להשתלב איתו במוסדות רפואיים וקופות חולים. (כמובן שיש את הפן העצמאי) ניסיתי את שניהם ושניהם מוצאים חן בעיניי אך ההתלבטות רבה, וכמו כן יש את בעית ההזעה. לתשובתכם ועזרתכם אודה ליאת
ד"ר גיל וינבאוםND | 19:45  03/09/15
שלום ליאת, אם את סובלת מהזעת יתר בכפות ידיים אני ממליץ לך על סוג'וק ולא רפלקסולוגיה. כמו כן, תנסי לבדוק כיוונים נוספים כמו: ייעוץ בצמחי מרפא/ תזונה/ אירידולוגיה -שאינם מצריכים מגע. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור