פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

עדן | 18:51  01/12/14
קראתי קצת על נטורופתיה ויש קורסים שנאים לי מעניינים כמו צמחי מפרא ארומתרפיה אני לא בטוחה בעצמי אני יודעת שבתיכון לא אהבתי מקצועות מדעיים עד כמה זה מקצוע מדעי כי יש צורך באנטומיה וכימיה? והאם כדאי לקחת קורס של ארמתרפיה ולראות אם אני נמשכת ורוצה את זה .אני לא מעונינת לעבור אבחון למציאת מקצוע כי אני לא מאמינה בזה
ד"ר גיל וינבאום | 12:31  02/12/14
שלום עדן, התשובה תלויה במה שאת מעוניינת: אם את מחפשת מקצוע לחיים ורוצה להתפרנס ממנו, אזי הבחירה שלך שגויה. מקורס שמנים אתרים (ארומתרפה) לא ניתן להקים קליניקה ולהתפרנס. אם הלימודים נועדו להעשרת הידע ולספק לך כלים לעזור לעצמך ולסביבה הקרובה, אזי מדובר בבחירה נכונה. מקצועות הרפואה המערבית דורשים לימוד רב. במהלך כל שנותי בתחום, לא נתקלתי בסטודנט שרצה ולמד ולא סיים את לימודיו בגלל לימודי הרפואה המערבית. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום ND-CA WWW.MASHLIMA.CO.IL
סגור