פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שלום שמי שרית מזה שנים אני מנסה לאתר את המכללה לרפואה משלימה שברחוב דרך פתח תקוה 50 בתל אביב כשפניתי למקום המקום לא היהי קיים חשוב לי לצין שאני בוגרת המכללה וברצוני לאתר את גיליון הציונים שאבד לי עם השנים חשוב לי לציין שדיקאן המכללה באותם השנים 92-97 היה דר אולשבסקי משה אשמח מאוד אם תוכל לעזור לי היכן עברה המכללה בכדי שאוכל לקבל מהם את גיליון הציונים חשוב לי לציין שגיליון הציונים מיועדים להמשך לימודים אשמח אם תוכל לעזור לי בתודה מראש שרית84
ד"ר גיל וינבאום | 14:07  18/12/13
שלום שרית, המכללה לרפואה משלימה עברה גילגולים רבים: הפכה להיות ג'נסיס וברבות הימים התמזגה לתוך היחידה ללמודי רפואה משלימה בסמינר הקיבוצים. את יכולה לברר בסמינר הקיבוצים האם יש ברשותם את גליונות הציונים של המכללה לרפואה משלימה. אני מסופק- אך שווה בדיקה. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום ND-CA WWW.MASHLIMA.CO.IL
הי שרית. האם הצלחת לאתר את גליון הציונים?
סגור