פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

נורית | 16:25  26/06/13
בני בן שנה וחמישה חודשים מטופל על ידי משאפים באופן קבוע למניעה מנוזל מאז שנולד ומשתעל כמעט כל השנה הרופאים אמרו לנו שהוא מוגדר עם רגישות יתר בדרכי הנשימה כי הסינפונות צרים והוא מייצר המון ליחה יותר מילד רגיל כרגע הוגדר עם אסתמת תינוקות. היו לנו מספר מקרי ברונכיט שהיו מלווים בחום מאז שהיה בן ארבעה חודשים התחלנו טיפול ברפואה הסינית על ידי צמחים אך אני לא מרגישה שיש הטבה ואף לעיתים יש החמרה מבחינת כמות השיעולים אשמח לדעת האם ההמופתיה יכולה לעזור וכיצד כבר מיואשת מהמעגל הבלתי נגמר הזה אשמח לתשובתך יום נפלא נורית
ד"ר גיל וינבאום | 17:23  26/06/13
שלום נורית, זהו פורום של לימודי רפואה משלימה ולא של טיפולי רפואה משלימה. בקיצור נמרץ: הומיאופטיה וגם רפואה סינית יכולות לעזור מאוד במקרה המתואר.כיוון שהתחלת כבר עם טיפול ברפואה סינית, אני ממליץ לפנות שוב למטפל/ת שלך ולספר על תחושותייך. אם המצב לא ישתפר, אני ממליץ לנסות גם הומיאופטיה. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) www.mashlima.co.il
תודה כיצד ניתן ליצור עימך קשר על מנת לקבוע פגישה עימך ?
סגור