פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

רותי | 22:54  06/12/12
שלום גיל, אני תלמידה שנה א' בלימודי נטורופתיה ומתקשה בקורס אנטומיה. בכיתה מחולקת מצגת וישנה הרצאה אך לי זה לא מספיק להבנת החומר. האם קיים ספר בעברית או אתרים שניתן למצוא את החומר (כגון התא) בצורה מפושטת? אני מבזבזת הרבה זמן על מציאת חומר באינטרנט. תודה
ד"ר גיל וינבאום | 19:12  13/12/12
שלום רותי, בכל המכללות המובילות ישנה האופציה לקבל חונך. בד"כ מדובר בסטודנט משנים מתקדמות שעושה כחלק מהמעורבות החברתית שלו חונכות. אני מאמין שאם תיפני למזכירות הסטודנטים במכללה בה את לומדת, תקבלי סיוע ע"י חונך, כמו גם הפניה לספרות עזר רלוונטית בתחום הרפואה המערבית ובתחומים נוספים אותם את לומדת. רק בריאות ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
ברק | 12:14  01/09/14
קורס אנטומיה פיזיולוגיה בוידאו חדששש ולראשונה בישראל קורס וידאו מצולם עם ד"ר רחל ברנד ! ! קורס הוידאו עולה בימים אלו לאוויר לרישום ולפרטים חייגו : 0523595740 http://geniusbodycourse.co.il/
סגור