פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שאקטי | 16:05  24/09/12
שלום לכולם ברצוני ללמוד רופאה הודית טבעית-איורוודה. הבנתי שיש את רידמן ואת ברושים. אשמח אם תייעצו לי על עוד בתי ספר אחרים שמלמדים איורוודה. האם בארץ איורוודה פופולארית ? לפי מה שאני רואה אנשים יותר מכירים את הרפואה הסינית... איזו תעודה אני מקבלת מטעם שני בתי הספר שציינתי למעלה? מה זה מקנה לי?והאם אפשרי לקצר את שנות הלימוד מ-4 שנים-לשנתיים? או שלוש? מה ניתן לעשות עם התעודות הללו? והאם בגרמניה או באוסטריה יש בתי ספר לאיורוודה? והאם צריך לימודים קודמים כמו רפואה בשביל ללמוד בחול? אשמח מאוד להדרכה תודה
שאקטי | 16:09  24/09/12
ועוד משהו-אני בעלת תואר ראשון-האם זה מקל עליי איכשהו מבחינת קבלה או משך הלימודים?
ד"ר גיל וינבאום | 08:24  27/09/12
שלום לך, עפ"י השם שבחרת.... את כבר עמוק בתוך הרפואה ההודית. לכ, למרות שהרפואה הסינית היא באמת יותר פופולארית וכבר הוכרה ע"י ארגון הבריאות העולמי כרפואה לכל דבר, אני ממליץ לך ללמוד את מה שנכון יותר עבורך- כך תהיה אחת למליון ולא אחת ממליון, וההצלחות יהיו בהתאם. לגבי הכין ללמוד: כפי שאת יודעת, לכל מקום יש את התחומים החזקים יותר והחזקים פחות. עלייך לגשת לפגישת ייעוץ בכל אחת מהמכללות, לבדוק את המערכות ולוחות הזמנים- ולבדוק האם הם רלוונטיים עבורך, לברר מהם המרצים, מהם התנאים הנלווים. לעצום עיניים ולהרגיש מה המקום בו את נמצאת "משדר" לך. ואז לקחת החלטה מושכלת. רק בריאות ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור