פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

בתאל | 20:32  01/02/12
שלום, אני מתענינת בלומדי תרפיה באומנות עם תואר. אין לי תואר בכלל.. במכללת תלתן יש את הלימודי תרפיה באומנות עם תואר ראשון מאוניברסיטת קליפורניה השאלה היא האם התואר הזה נחשב בארץ? או שעלי לעשות תואר ראשון כלשהוא במקביל ללימודים כדי שאני אוכל לעסוק במקצוע??? אשמח לתשובה מהירה.. ותודה מראש.
גיל וינבאום | 11:36  02/02/12
שלום בת אל, התואר אותו ציינת בהודעתך אינו מוכר ע"י המל"ג ולכן לא ניתן לעבוד איתו במוסדות ציבוריים וממסדיים (קופות חולים, בתי חולים ועוד..) רק בריאות ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
אם ככה, איזה מכללות/מקצועות בתחום הרפואה המשלימה נותנות תואר שכן מוכר בארץ?? ידוע לי שאין תואר ראשון ברפואה משלימה בארץ אלא רק ע"י שלוחות מחו"ל.. אשמח להכוונה.. ושוב תודה
ד"ר גיל וינבאום | 17:45  06/02/12
שוב שלום, יש מכללות שלהם הסכמים עם מכללות ואוניברסיטאות מוכרות בחו"ל. האוניברסיטה שאת ציינת אינה מוכרת בחו"ל ולכן.... אני לא יכול להמליץ לך על מכללה ספציפית. לשם כך עלייך לעשות חיפוש קליל באינטרנט ותקבלי מס' אפשרויות רחב. רק בריאות ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור