פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

היי גיל אני רוצה להתיעץ איתך. כעקרון סיימתי לימודי תואר ראשון לא מזמן בכלכלה, מאז ומתמיד נמשכתי לרופואה האלטרנטיבית (כאשר אני יותר נמשכת לתחום היעוץ ופחות למנואלי), אני שוקלת להתחיל ללמוד, חשבתי לעשות קורסים אבל הרוב הם מנואלים או אנרגטיים. אני כרגע עובדת משרה מלאה ולא כ"כ יכולה להרשות לעצמי משרת סטודנט שוב. השאלה היא האם קיים מקום שניתן ללמוד בו לימודי ערב או שישי במרכז או בשרון או שאולי יש לך רעיון לקורסים ספציים שאוכל לקחת. כמובן שארצה לעסוק בזה בעתיד. תודה מראש ורד
גיל וינבאום | 19:48  16/02/11
שלום ורד, לכל מכללה יש את הספציפיקציות שלה ואת מערכות הלימוד שהיא בונה. כיוון שאני מנהל את הקולג' לרפואה משלימה, אסביר לך על המגמה אצלנו. יחד עם זאת אין זה אומר כי למכללות אחרות אין את האפשרות ללמוד ולעבוד, אך עלייך לברר בכל מכללה ומכללה בהן את מעוניינת. המגמה בקולג': תוכניות הלימוד בנויות בצורה כזו שניתן לשלב עבודה ולימודים, לימודים וחיים אישיים. לכן לומדים פעם בשבוע משעות הצהריים המוקדמות. פעם נוספת בשעות הערב וביום שישי. כיוון שכך שנת הלימודים היא ארוכה יותר מהמקובל במכללות מקבילות. כך ניתן לשלב בין מארג חיים מורכב ולימודים מקיפים ורציניים בנטורופתיה. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור