פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שרון | 07:30  08/03/10
שלום גיל, אני רוצה להתחיל ללמוד נטורופתיה בשנה הבאה אבל מתלבטת לגבי מקום הלימודים בין סמינר הקיבוצים, מכללת רידמן או קמפוס ברושים. איזה מוסד לימודים נחשב כמקום טוב ומקצועי? אין לי רקע בנושא ואני גם לא מכירה אנשים שיכולים להמליץ לי מי יותר טוב. גם ראיתי את רשימת הקריטריונים שלך לבחירת מוסד לימודים אבל עדיין מרגישה שחסר לי ידע ו/או מישהו שיכול להמליץ כמישהו שכבר "מבפנים". אודה על תשובתך, בתודה מראש, שרון
גיל וינבאום | 11:32  08/03/10
שלום שרון, שלושת המקומות שאת מתלבטת בינהם הם מקומות ראויים. לכן, את זו שחייבת לקחת את ההחלטה. הפרמטרים שציינתי בבואך לבחור מכללה, הם כלי עזר חשובים שיכולים להקל עלייך. גם מישהו מ"בפנים" הוא אדם שבחר את בחירתו בהתאם לאופיו, עקרונותיו והדגשים החשובים לו- אני לא בטוח שאת והוא בעלי אותה האישיות, האופי והדגשים.... ולכן, ע-ל-י-ך לגשת לפגישות הייעוץ ולבדוק את הפרמטרים שציינתי ואז לקחת החלטה מושכלת. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור