פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

מירית | 10:38  27/01/10
שלום גיל, אני מקווה מאד שתוכל לעזור לי למרות שאני כבר סטודנטית. עוד מעט יסתיימו להן 4 שנות לימודים באחת המכללות לרפואה סינית בארץ. מה עכשיו?איך מתחילים? מתחילה לשווק את עצמי מפה לאוזן?כרטיסי ביקור בפתחי דלתות? כמה לגבות עבור טיפול?מחיר מלא כמקובל בענף? או מוזל כי אני רק מתחילה? ומה אם אני נתקלת בשאלות?אל מי לפנות? לא השכלתי לפתח יחסי ידידות עם מורי ... ובכלל-למטפלים ביניכם-למה עלי לצפות? האם לימי בטלה משמימים כנבואות הזעם של טובי מרצי? מה ניתן לעשות כדי לשנות זאת?
גיל וינבאום | 11:43  27/01/10
שלום מירית, כמו כל סטודנט, החששות שלך לקראת יציאתך "לעולם הטיפולי" ברורים. בקולגי לרפואה משלימה שאותו אני מנהל, ואני מאמין שבמכללות נוספות יש קורס שנקרא "ניהול ושיווק הקליניקה". הקורס הזה מועבר ע"י איש שיווק, יועץ מס, סוכן ביטוח, עורך-דין ומטפלים וותיקים. כל אחד מהמרצים מעביר את הידע בתחום עיסוקו- כך הסטודנטים מקבלים מידע לגבי האספקטים השיווקיים, הביטוחיים והחוקיים שיש לקחת בחשבון בבואך להקים קליניקה עצמאית. לגבי אפשרויות תעסוקה: • פתיחת קליניקה עצמאית. • עבודה בבתי חולים ומרפאות קופות חולים. לטפל בחדרי כושר וספא • אפשרות לעבוד בבתי טבע או בבתי מרקחת כיועצת. • ניתן לעבוד כיועץ הדרכה בחברות כמו זן צמחים. •• אפשרות להתמחות באחד ממקצועות הרפואה הסינית ולהיות מורה בבתי ספר למקצוע. • לשלב רפואה סינית ואימון אישי. • להתמחות ולפתח את נושא הבישול עפ"י תזונה סינית כיועצת למסעדות, ולהעביר סדנאות ועוד. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור