פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

הדר | 09:57  06/01/10
שלום לכולם, אני נוסעת עם המשפחה לשליחות ממושכת לארה"ב. התכוונתי להתחיל ללמוד רפואה משלימה (איורוודה או פסיכותרפיה הוליסטית) באחד מבתי הספר בארץ, ועכשיו אני מחפשת לימודים דומים בארה"ב באזור בוסטון. אני מכירה די טוב את השיטות וסדרי הלימוד של רפואה אלטרנטיבית בארץ ולא יודעת כמעט כלום על העניין הזה בארה"ב. לכן אשמח לכל מידע וקישורים בנושא, ממי שידע, היה, למד..... חשוב לי שהלימודים יהיו מול מורים בכיתה ולא לימודים דרך האינטרנט. בברכה,
גיל וינבאום | 19:53  06/01/10
שלום הדר, באזור בוסטון את יכולה ללמוד באוניברסיטת לסלי (מצ"ב קישור). יש לימודי תעודה ולימודים לתואר מוכר בפסיכותרפיה. לגבי אירוודה בארה"ב- אין לי מידע רלוונטי. מקווה שעזרתי. רק בריואת. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור