פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שלי | 10:43  17/12/09
בהמשך לשאלה הקודמת מה זה טבע תרפיה?
גיל וינבאום | 12:22  18/12/09
שלום שלי, אני עוסק ומרצה בתחום מעל ל-15 שנה..... עדיין לא שמעתי על המושג הנ"ל. אני ממליץ לברר מה זה? מהיכן נגזר השם? היכן עוד בעולם מלמדים את השיטה/ גישה? כמה זמן היא קיימת בפועל? ....ואם יש כלל תעסוקה השיטה/ גישה הנ\"ל. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
שלי | 09:17  20/12/09
היי גיל, אני מצרפת לך קישור : http://www.ilimudim.co.il/GUI/Index/ShowInstitute.aspx?ID=70&ProgramID=8339&Type=SpecificProgram
גיל וינבאום | 13:51  21/12/09
שלום שלי, ערכתי חיפוש מקיף גם לגבי ישראל וגם לגבי מכללות בחו"ל ואף מכללה חוץ מזו שצירפת את הקישור אינה מלמדת את הנושא. שזה כשלעצמו מעט בעייתי... אני ממליץ כי תפני אליהם ותבררי בדיוק מי במשרד החינוך מכיר בתוכנית שלהם ובאיזה מוסדות חינוך השיטה כבר מיושמת. כך תוכלי לקבל החלטה שקולה. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור