פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

פאני | 12:59  15/12/09
אני בארשבעית. רוצה ללמוד רייקי. בגלל הילדים לא יכולה לנסוע מחוץ לעיר, ולהשתתף בסדנאות. בבקשה המלצות. למי לפנות?
גיל וינבאום | 13:30  15/12/09
שלום פאני, באופן אישי אני מעדיף לימודים במכללה מוכרת מאשר לימוד בבית של מטפל זה או אחר. המקומות הרלוונטיים באזור באר-שבע ללימוד רייקי במסגרת של מכללה הם: מכללת אדר. מכללת רידמן. הסדר אינו מעיד על סדר העדפה. כך את יודעת כי את לומדת במקום שהוא מקצועי ומבוקר. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
מי-טל | 23:34  15/12/09
גם במכללת מירב בבאר שבע יש רייקי עם מורה מדהימה בשם אורית. מומלץ לברר. אני אומנם לא למדתי רייקי אבל למדתי איתה פרחי באך והיא פשוט מורה מצויינת. ובכלל אני יכולה להגיד שמירב היא מכללה נהדרת ובמיוחד הסניף הבאר שבעי בזכות ההנהלה.
גיל וינבאום | 08:26  16/12/09
סגור