פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

אייל | 08:57  14/12/09
מקום בחו"ל(ארה"ב או סין) שאפשר להמשיך ללמוד בו רפואה סינית ברגע שמסיימים את הלימודים בארץ(4 שנים)? יש מקומות שאפשר לעבור בהם בחינות במקום לעבור את כל המסלול מחדש, ולקבל רישיונות בן לאומיים או תואר כלשהו? לא שאני קרוב לסיום הלימודים, אבל משום מה יש לי את התחושה שהאפשרויות להתפתח בארץ מוגבלות, ואני מטבעי אדם די שאפתן...
גיל וינבאום | 09:37  14/12/09
שלום אייל, אני מציע באופן כללי ובתור סטודנט לר. סינית תמיד לנהוג בצניעות. אני מאוד שמח לקרוא שאתה אדם שאפתן, וככזה אני מאמין שלפני שאתה מכפיש/ מטיל מום בלימודי ההמשך בישראל, תקפיד "לעשות שיעורי בית". בארה"ב אתה לא יכול לגשת לבחינות באופן עצמאי אלה חייב להיות מוגש ע"י אחד מבתי הספר המוכרים. בתי הספר הללו ידרשו שנתיים של לימוד לפחות במסגרתם, טרם יגישו אותך למבחן הארצי. בסין אין בעיה ללמוד לימודי המשך, מלבד בעיה קלה והיא - השפה הסינית.... הצעתי לך, היא לא לרתום את העגלה לפני הסוס- תשקיע את כל מאמציך בלימודים כעת, וכשתסיים בהצלחה את לימודיך, תוכל לעשות בחינה של האופציות העומדות בפניך ותיקח החלטה מושכלת. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור