פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

אילן | 08:43  30/11/09
שלום לכולם סטודנטים,מטפלים מורים... אני סטודנטית שנה שניה (סוף שנה ב´) במכללה גדולה וידועה, ולקראת שנה ג´ אני מרגישה שזה לא מספיק. אני מאוד אוהבת את הלימודים ויודעת שבחרתי נכון ללא כל ספק , רק שיש לי תחושה שאני לא מקבלת מספיק במכללה שבה אני לומדת יש לי תחושה של בינוניות. בבדיקה שעשיתי מול מכללות אחרות עושה רושם שנותנים יותר, ההתלבטות שלי היא האם שינוי באמצע הלימודים עלול אולי לפגוע ולבלבל יותר מלהועיל. אשמח לקבל חוות דעת... מניסיונכם... תודה
גיל וינבאום | 11:36  30/11/09
שלום אילן, השאלה ששאלת היא "שאלת המיליון דולר", אין סטודנט שבמהלך 4 שנות הלימוד במגמה לא בודק מה נעשה ונלמד במכללות המקבילות. שהרי תמיד "הדשא של השכן ירוק יותר".... אני באופן אישי מעודד סטודנטים לבדוק מה הסטודנטים במכללות האחרות מקבלים בפועל לעומת מה שהם מקבלים (להשוות קלסרים, מערכי שיעור, דפים שמחולקים, חוברות הקורס, רמת ומגוון הסטאז', רמת צוות המורים והמגוון שלו, הניסיון הקליני, חונכות, ספריה, מזכירות) ולא להסתמך על ידיעונים ואתרי אינטרנט. אני לא יודע איך ביצעת את ההשוואות. אך אם השוות את כל הפרמטרים שציינתי אחד לאחד ואת עדיין לא מרגישה מסופקת, אני מציע כי תפני למרכז/ת המגמה ותעלי את הממצאים בפניהם. לפי תשובתם, תחליטי לגבי המשך דרכך. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור