פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

דרור | 08:53  18/11/09
אני מתכוון להתחיל לימודי רפואה סינית במכללת מירב מבית מכבי והאוניברסיטה הפתוחה האם הם בין הבתי ספר המוכרים? למיטב ידיעתי הם לא חברים באף אגודה בכלל איך בוחרים בית ספר ומי מפקח על תוכנית הלימודים? אני עדיין בודק בתי ספר עם גב: הפקולטה לחקלאות, סמינר הקיבוצים, אוניברסיטת ת"א - האם הם עדיפים על מירב? הייתי במדיסין, רידמן, מזרח ומערב והאמת כמעט ירד לי החשק. הכל ממוסחר, מגמתי להחריד, כל אחד מלכלך על האחר וכולם מוכרים לך את מה שאתה רוצה לשמוע
גיל וינבאום | 12:33  18/11/09
שלום סלעית, חובת גילוי נאות: אני מנהל את הקולג' לרפואה משלימה, ולכן אין זה מפתיע, שאני משוכנע כי תוכנית הלימוד שלנו היא המובילה בתחום. אם הייתי חושב כי יש נושא בו אנו לא מובילים הוא היה מטופל ומשודרג. כל המכללות שציינת מוכרות ע"י האגודה הישראלית לריפוי סיני-מסורתי והבוגרים שלהם רשאים לגשת למבחן ההסמכה הארצי. אני ממליץ בחום ללכת לפגישות ייעוץ, כי לכל אדם יש את האישיות ואת הדגשים המתאימים בעבורו. עלייך לזכור כי אתה נמצא בצומת חשובה שתשפיע על עתידך המקצועי ועל יכולת ההתפרנסות בעתיד. לגבי הפרמטרים החשובים בבואך לבחור מכללה: את מוזמנת לקרוא את תשובתי ללימור, כאן בהמשך הפורום מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור