פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שלום מישהו שמע/למד/מכיר את מכללת בינה לרפואה משלימה? הפ פרסמו שבנוסף לתעודות המקצועיות בקורסים הספציפיים ותעודות הבוגר בכל מגמה - ישנם גם תארים אקדמיים (תואר ראשון - .B.A, שני - M.A. ושלישי – Ph.D ) בינלאומיים, וכן תארים מקצועיים בינלאומיים. אני בוגר שנה ב ברפואה סינית ממכללת רידמן (כולל תעודת מטפל בטווינא) ובאפשרותי ללמוד רק בשעות הערב –דבר שאינו מתאפשר ברידמן מחפש מקום שמאפשר ללמוד רפואה סינית בשעות הערב תודה
גיל וינבאום | 11:42  08/11/09
שלום עמי, ניסיתי בכל מיני חיפושים למצוא את אתר הביית של המכללה ולא הצלחתי. דבר שמעיד על בעייתיות מסויימת ברצינות המקום. לגבי התארים: תואר שני ושלישי בישראל? שמוכרים? אני לא מכיר דבר מעיין זה. לגבי לימודי רפואה סינית רק בערבים: עדיין אין מסלול כזה שמאפשר ללמוד את כל תוכנית הלימוד רק בערבים. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
עמי | 11:10  09/11/09
http://www.bina-academy.co.il/default.asp תודה גיל
גיל וינבאום | 14:38  09/11/09
שלום עמי, נכנסתי לאתר שצירפת את הלינק אליו. האתר מספק מעט מאוד מידע רלוונטי: לא מצויין ע"י מי ובהכרה של מי התארים האקדמים. לא מצויין מהוא מסלול הלימוד ומהן הדרישות האקדמיות שלו. כן מצויין שתוכנית הלימוד ברפואה סינינת מוכר ע"י האגודה הישראלית לריפוי סיני-מסורתי, דבר שאינו נכון. אין מאמרים מקצועיים/ תמונות מהמכללה/ אתר סטודנטים אני ממליץ לך לבדוק הייטב. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור