פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

מליסה | 08:16  05/10/09
שלום גיל, מקווה שתוכל לעזור לי. יש לי דרכון גרמני והייתי מעוניינת במידע על בתי ספר לרפואה אלטרנטיבית בגרמניה וארה"ב בתודה מראש אני
גיל וינבאום | 10:06  06/10/09
שלום מליסה, כיוון שלא כתבת מהו התחום הספציפי אותו את מעוניינת ללמוד מבין מקצועות הרפואה המשלימה, אמקד את תשובתי על הרפואה הסינית. את הפרטים לגבי מכללות מוכרות לרפואה משלימה בגרמניה ובארה"ב את יכולה לקבל באגודות לרפואה סינית בכל אחת מהמדינות: האגודה לרפואה סינית בגרמניה: www.agtcm.de האגודה לרפואה סינית בארה"ב: www.nccaom.org יחד עם זאת עלייך לדעת כי רמת ההכשרה בישראל דומה מאוד לזו בארה"ב ועולה רבע מחיר!!! לגבי גרמניה המצב הוא אבסורדי יותר: המחיר הוא כפול ולומדים בפועל רק כשני שליש המתוכנית המקובלת בישראל. אם אין לך מכשול של שפה, אני ממליץ בחום ללמוד בישראל באחד מעשרת בתי הספר המוכרים ע"י האגודה הישראלית לריפוי סיני- מסורתי. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור