פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יעל | 20:55  31/07/09
שלום, אני החלטתי ללמוד לתעודת תזונאית טיבעית |(3 שנים) במכללת עדן, לאחר שביררתי שהליימודים בה מוכרים ע"י האגודה, והתרשמתי מהמקום. העניין הוא לפני שבוע רציתי להרשם ללימודים, וכשניסיתי להכנס לאתר שלהם קיבלתי הודעה שהאתר לא פעיל והיוזר מושעה. המצב הזה נמשך שבועיים,ורציתי בבקשה לברר: האם אני אמורה לחשוש מהעניין וזה יכול להעיד על פשיטת רגל עתידית של המכללה? תודה מראש
גיל וינבאום | 17:17  02/08/09
שלום יעל, הנתון שהצגת לגבי האתר יכול להיות משהו טכני לחלוטין או סימן לכך שהמכללה בקשיים. אין להסתמך על נתון אחד בלבד, למרות שהוא מעורר תהיות.... אני ממליץ לך לבדוק את הפרמטרים המופיעים בתשובתי לשרון שמופיעה מתחת לתשובתי זו, כך תקבלי החלטה מושכלת, גם לאחר שיחה עם סטודנטים לומדים שבוודאי יש להם מושג מה קורה בתוך המכללה פנימה. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
היום כשהתקשרתי לסניף בירושליים היתה הודעה שהמספר אינו פעיל אני חושבת שאני בשום אופן לא ארשם אלייהם. רציתי לשאול אותך גם: האם ניתן לדעת לפני שנרשמים למכללה לרפואה משלימה ומתחיייבם ל3-4 שנים האם סיכויי המכללה לפשוט רגל נמוכים או לא נמוכים? תודה רבה
גיל וינבאום | 12:43  03/08/09
שלום יעל, כל מכללה שנסגרת היא דבר עצוב, כיוון שיש לתחום פחות "שגריר". לגבי שאלתך, מעבר לפרמטרים שציינתי בתשובתי הקודמת, יש לבדוק את הדברים הבאים: האם מבקשים לשלם מראש על כל מסלול הלימודים. האם יש הנחות "מוגזמות" למשלמים במזומן. האם מתחם המכללה נראה עזוב ומוזנח. האם משיחות עם סטודנטים פעילים את שומעת על בעיות בציוד מתכלה (אין כוסות, דפי צילום, טושים מחיקים וכדו') או עיכוב בתשלומי שכר למרצים. מקווה שהבדיקות הנוספות הללו יקטינו את אי הוודאות. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור