פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

גיל וינבאום | 09:42  22/05/09
שלום אורנה. תחום הרפואה המשלימה הוא רחב.... הייתי שמח אם הית שואלת לגבי תחום ספציפי- כך היית מקבלת תשובה יותר ממוקדת. ברפואה סינית לדוגמא, באף אחת מהמכללות המוכרות ע"י האגודה לריפוי סיני-מסורתי אין אפשרות ללמוד ברוסית. גם מבחני האגודה הם בעברית ולא בשפה אחרת. מה שאת כן יכולה לברר: האם במכללה הספציפית בה את מעוניינת ללמוד, ניתן לקבל חונכות (עזרה) מדובר רוסית. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
גיל וינבאום | 18:42  24/05/09
שלום אורנה, תאמרי לי מה האזור בו את מעוניינת ללמוד: צפון/ מרכז/ דרום... ואני יעביר לך את המכללות הרלוונטיות. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום
גיל וינבאום | 13:52  27/05/09
שלום אורנה, ללמוד ברוסית את המקצועות מהן את מעוניינת ניתן ללמוד במכללת גולדנמן באשדוד. מקווה שעזרתי, רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור