פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

אמיר | 08:29  02/04/09
שלום רב אני מתעניין לגבי לימודי פסיכותרפיה הוליסטית. חשוב לי לדעת האם זה מקצוע מבוקש במקצועות הרפואה המשלימה? חשוב לי לדעת על אפשרויות תעסוקה /מערכות שאפשר לעבוד בהם מעבר לקלניקה פרטית-מידע מעוסקים בתחום יתקבל בברכה מהם עלויות הלימודים והאם יוכר כתואר ראשון? תודה
גיל וינבאום | 08:32  05/04/09
שלום אמיר, פסיכותרפיה הוא מקצוע שנלמד באוניברסיטאות ובמכללות האקדמיות השונות. דרישת הכניסה ללימודי הפסיכותרפיה הן תואר ראשון וניסיון בתחום הטיפולי. פסיכותרפיה הוליסטית הוא מקצוע שנלמד במכללות לרפואה משלימה. אין, ולא יהיה בעתיד תואר ראשון בתחום, כפי שציינתי, אם התחום יעבור אי פעם לאקדמיה, פרופיל הסטודנט הוא אדם שכבר יש לו תואר ראשון.... לגבי התעסוקה בתחום: כמטפל בפסיכותפיה הוליסטית, אפשרויות התעסוקה הו מצומצמות באופן יחסי. תוכל לעבוד בעיקר במסגרת של קליניקה פרטית. מוסדות חינוך ובריאות, אינן כוללות בסל הטיפולים שלהן פסיכותרפיה הוליסטית. יחד עם זאת, מסלול הלימוד בפסיכותרפיה הוליסטית הוא מסלול מאתגר, שנותן לך הסטודנט המון כלים: הן כמטפל עתידי והן באופן אישי. מקווה שעזרתי רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
שלום רב תודה על התשובה שאלה נוספת- מהם אפשרויות התעסוקה במוסדות חינוך ובריאות בתחומי זו-שיאצו הילינג האם באמת יש מקום לכולם להתפרנס/לעסוק בתחומים אני ירצה לעסוק בשלב ראשון במשרה חלקית(אני עובד במשרה מלאה) חג שמח
גיל וינבאום | 11:45  08/04/09
שלום אמיר, זן שיאצו ושיאצו קלאסי שייכים למשפחת המקצועות המנטאליים (ריפוי באמצעות מגע). עיקר פרנסתם של העוסקים בתחום הוא בקליניקות עצמאיות, מכוני כושר, ספא ובתי מלון ובקופות ובתי החולים- ולא במוסדות החינוך. לגבי הילינג- עיקר התעסוקה הוא בקליניקות פרטיות, סדנאות וקורסים. בהחלט אפשר להציע לבתי ספר ומוסדות חינוך להעביר סדנאות וקורסים. אך זה יהיה "השלמת הכנסה" ולא עיקר העיסוק. הפרנסה העיקרית בהילינג זה מטיפולים קבוצתיים ופרטניים. מקווה שעזרתי חג חירות שמח רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור