פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

טליה | 10:07  29/01/09
שלום! אני מחפשת מקום ללמוד ביואנרגיה. חשוב לי שהלימוד יעשה בקבוצות נפרדות לגברים ונשים. עדיפות רבה ללימוד מאשה. תוכלי להמליץ לי למי לפנות? הללו
גיל וינבאום | 12:16  30/01/09
שלום טליה! המכללות בהן מלמדים ביואנגיה הן: מכללת אדר, מרכז לוטם לריפוי טבעי ורידמן. לגבי השאלה האם מהמרצה הוא גבר או אישה יש לברר באופן ספציפי לגבי כל קורס וקורס, כי יש מצבים בהם באותה המכללה יש מורים שונים לאותו הקורס. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
לטליה שלום, מאחר והטיפול בביורגונומי נעשה ללא מגע, כמו כן גם הלימוד בסדנא, אמליץ לך ללמוד תחום מעניין זה. שמי יורם גני, מרפא ומנחה סדנאות ללימוד הביורגונומי, כ-15 שנים. הריפוי הוא פרי פיתוחו של רפי רוזן, ריפוי המתמודד בהצלחה כנגד מרבית בעיות הבריאות, פיזיות ונפשיות, החל מכאבים מכל סוג שהוא, בעיות פוריות, בעיות עמוד שידרה וגפיים, בעיות בכלי הדם והלב, חרדות ופחדים, חיזוק המערכת החיסונית והתמודדות טובה כנגד המחלות הכרוניות. וכן בקשיי קשב וריכוז, היפראקטביות, הרטבה קשיי שינה ועוד, אצל ילדים ומבוגרים. דרך הטיפול ותוכנית הסדנא, מתוארת באתר בברכה, יורם גני - המרכז לביורגונומי
סגור