פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

יוסף | 09:49  07/11/08
אני מחפש ללמוד הילינג בכיתה לגברים בלבד. האם מישהו שמע על גדעון הרמתי אשר מפרסם שהוא מטפל ומלמד הילינג לגברים בלבד? או האם יש למישהו המלצות אחרות? תודה
גיל וינבאום | 16:33  09/11/08
שלום יוסף! יש שתי מכללות שמגדירות את עצמן כדתיות ולכן בהן יש הפרדה בין גברים ונשים. מכללת עדן/ בינה. מכללת שלם. איני מכיר את תוכניות הלימוד בהן או את טיב המרצים והחומר שמועבר. אני מציע לך לפנות אליהן ולהתרשם.... לגבי לימודים בקורסים פרטיים- אני באופן אישי לא ממליץ, כי במקרים כאלה מגוון המרצים ופיקוח על האתיקה ורמת החומר שמועבר.... כלל לא קיימת! מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
אלון | 21:59  09/11/08
אמנם קורסים פרטיים צריכים בדיקה בעיון, אך אחרי הכל הילינג זה לא הנהלת חשבונות, ולא בטוח שהמכללות השונות (שגם צריכות בדיקה) יקנו את הניסיון והשימוש שנחוצים כדי לממש ולפתח את הכישורים הנחוצים למטפל. באופן אישי אני יכול להעיד על המקצועיות והיושרה של גדעון הרמתי, שהעמיד כמה דורות של בוגרי הקורסים, מהם המלמדים כיום בחלק מהמכללות. חיפוש בגוגל יכול לקשר אותך עם חלק מההמלצות המסתובבות בפורומים השונים. כמו גם התרשמות משיחה איתו. בהצלחה!
גיל וינבאום | 11:43  10/11/08
שלום אלון! "אין חכם כבעל ניסיון". אם למדת אצל מישהו ואתה עוסק בתחום ומצליח, זו הוכחה מספקת לגבי טיב המור / הקורס. עדיין, באופן גורף, אני ממליץ על מקומות שמפוקחים ולהם מגוון מרצים. במקרה זה אני שמח לשמוע שיש גם לימודים רציניים ומקיפים באופן פרטי. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
סגור