פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

ארד | 08:13  18/09/08
אהלן יואל שמי ארד בן 23 שאלתי היא כזאת: אני רוצה להתחיל בקורס מסלול לימודים הנקרא מטפל רב תחומי האם אתה יודע משהו על התחום ? ומה תוכלל ספר ? האם הוא באמת מכישר אותי בצורה מעמיקה וטובה ונותן לי את כל הכלים והידע לעבודה בתחום המגע? יש מקום מסוייים שהיית ממליץ שמתמחה במסלול הזה ? אשמח לכלתשובה מפורטת שתיהיה
גיל וינבאום | 16:43  18/09/08
שלום ארד! איני מכיר את המסלול הספציפי שאתה מדבר עליו. אך מפרוט המקצועות שציינת, ניתן להבין שמדובר בחלק ממקצועות מגמת הנטורופתיה (רפלקסולוגיה/ עיסוי, פרחי באך ארומתרפיה...), אך ללא תזונה. כמטפל רב תחומי טוב, חייבים שיהיו ארבעה מרכיבים עיקריים: 1. כלים אבחוניים: כדי שתוכלי לאבחן את הבעיות של המטופל בצורה מקיפה ומדויקת. 2. כלים טיפוליים: כדי שתוכלי לתת מענה מקצועי בקליניקה, וליצור "תהליך טיפולי" מבוקר. 3. כלים תרופתיים: כמובן שמדובר בתרופות טבעיות (צמחי מרפא מערביים/סיניים, ויטמינים, מינרלים וחומרים הומיאופטים) כדי שהמטופל יתקדם בין הטיפולים. 4. כלים הכוונתיים: טכניקות כמו: יוגה, טאי צ'י וצ'י קונג, בשילוב ייעוץ על שינוי אורח החיים, כדי שהמטופל ישנה את "הסיבות שבגללן הוא חלה". אם תלמד מסלול מקצועי המשלב בתוכו את כל ארבעת הסעיפים, הרי שתהפוך למטפל מיומנן ומקצועי. וככזה לא תהה לך כל בעיה למצוא עבודה מספקת (כלכלית ואישית). מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום www.mashlima.co.il
סגור