פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

דורלי | 14:48  05/08/08
שלום רב, אני נמצאת במסע בירורים לגבי מכללות ללימודי נתורופתיה ממש קשה לי להחליט כי אני שומעת רק תגובות רעות בעיקר על המכללות. יש פה מישהו שאולי יכול להמליץ לי ממקום שהוא למד שם? מה לגבי מכללת וינגיט? תודה רבה על העזרה
גיל וינבאום | 20:53  05/08/08
שלום דורלי! את נמצאת בצומת מאוד חשובה בחייך. הבחירה שלך כיום תשפיעה על עתידך האישי והמקצועי ולכן מובן החשש שלך בעת הזו. אין לי מושג מאיפה התגובות הרעות. אם זה מפורומים וטוקבקים באינטרנט, את צריכה לקחת זאת בעירבון מוגבל. בד"כ הפעילים הם סטודנטים מאוכזבים או מטפלים שהיו סטודנטים שלא השקיעו במהלך הלימודים ולכן הפכו למטפלים בינוניים. וינסטון צ'רציל אמר פעם: "הגלגל הכי רופף בעגלה, הוא זה שעושה הכי הרבה רעש" – לתשומת ליבך. מצ"ב הקישור לרשימת המכללות המוכרות ע"י האגודה הישראלית לנטורופתיה ותזונה הוליסטית. http://www.naturopathy.org.il/71954 מבין המכללות שמוכרות ע"י האגודה, יש לפחות 10 מכללות רציניות ואמינות, והמכללה שציינת נכללת בתוכן. לגבי בחירת מקום הלימוד: עליך לשבת מול מרכזי המגמות ולשמוע על תוכניות הלימוד והרעיון שעומד מאחוריהן. לברר מה גודל ומגוון צוות ההוראה, כמו גם הניסיון הקליני שלו. ולסיום, להיכנס לשיעורים שכבר רצים בפועל, לדבר עם סטודנטים בהפסקה וכך ללמוד "על באמת" לגבי תוכניות הלימוד ורמת שביעות הרצון. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום. www.mashlima.co.il
אם יש לך אפשרות ללמוד לתואר ראשון. לכי ללמוד תזונה קלינית. יש להן יתרון בשל העובדה שהן מוכרות על ידי הממסד הרשמי. הנטורופתים מקיימים כל העת קרב מאסף על הלגיטימיות שלהם. קחי את זה בחשבון. אם תואר לא חשוב לך ואת רוצה ללמוד בצורה שהיא הוליסטית, כדאי לך לחבור לאחת המכללות הגדולות בתחום. וינגייט מכללה טובה לשם כך. יש לך בנוסף גם את ברושים בתל אביב או את רידמן. בכל מקרה בהצלחה...
סגור