פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

שי | 12:59  20/07/08
היי לכולם. אני דיי קלולס במסאג'ים והייתי רוצה ללמוד את זה באופן מסודר (ולא סתם טיפ פה או טיפ שם מאיזה חבר או ידידה). יחד עם זאת אין לי כוונה כרגע לעבוד בזה (זה רק למטרת הנאתי והנאת חברתי/ידידות שלי) לכן הייתי רוצה שזה יהיה משהו יחסית קצר ולא יקר למשל 6, 12 , מפגשים.. דברים בסגנון. זה יכול להיות סדנא , קורס, לימודים במכללה לריפוי ועיסוי או וואטאבר לגבי מיקום בעקרון יש לי אוטו אז אני דיי נייד אבל העדיפות היא לאזור נצרת עלית (מקום מגוריי) , עפולה והסביבה למרות שגם קריות וחיפה זה סבבה (יוצא לי להיות בחיפה לפחות פעם ,פעמיים בשבוע) לגבי מה ללמוד אני לא הכי מבין מה עדיף למתחיל אם זה שווידי , תיאלנדי וכו' לכן אשמח להצעות גם פה. חוץ מזה הייתי רוצה שהלימוד יכלול גם לימוד של עיסוי בשמנים. *למען ההגינות אציין שפרסמתי את ההודעה הזאת גם בפורום של המסאג' ובכל זאת רציתי לקבל גם ממכם משוב
גיל וינבאום | 14:06  20/07/08
שלום שי למען ההגינות, פרסמת את אותה ההודעה תחת השם עדי בפורום זה בתאריך ה-03/07/2008 בשעה 08.58. ונענת.... מצ"ב התשובה המקורית:\ "שלום עדי יש קצת בלבול בשאלה שלך מצד אחד אתה רוצה ללמוד באופן מסודר ולא טיפ טיפה ומצד שני אתה רוצה ללמוד 6-12 מפגשים..... אין חצי הריון...... אם אתה רוצה ללמוד עיסוי כדי לפנק את החברים- אז לא משנה היכן וכמה תלמד. אם אתה מעוניין ללמוד עיסוי כמקצוע שתוכל להתפרנס ממנו ולעשות גם ביטוח אחריות מקצועית, יש ללמוד במכללה מסודרת. מצ"ב המכללות המוכרות ע"י האגודה לעיסויי וטיפולי גוף. ניתן לבדוק באתר האגודה: http://www.imba.org.il כך לומדים במקום שהוא מקצועי ומבוקר. כמובן שיש ללמוד במקביל לעיסוי גם לימודי רפואה מערבית: אנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה. עפ"י הקריטריונים של האגודה הישראלית לעיסוי וטיפולי גוף מי שרוצה ללמוד עיסוי יכול לעשות זאת בשני שלבים: שלב א': עיסוי שבדי, שמקנה למטפל כלים אפקטיביים לטיפול בבעיות שרירים ושלד שלב ב'- עיסוי רפואי, שנותן כלים טיפוליים במגע במגוון בעיות רפואיות." שיהיה בהצלחה לך עדי/ שי או...... מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום
סגור