פורום לימודי רפואה משלימה

בהנהלת: גיל וינבאום  |  מסר למנהל/ת הפורום
בחירת מקום הלימוד והתאמת תחום הלימוד הספציפי ליכולת ולאישיות שלך הם קריטיים ליכולתך להפוך למטפל מצטיין. פורום זה נועד לעזור לכם המתעניינים בלימודי הרפואה המשלימה לקחת החלטה שקולה ומושכלת.

גיל וינבאום

הפורום בהנהלתו של ד"ר גיל וינבאום (ND-CA) - מנהל הקולג' לרפואה משלימה בסמינר אפעל, רמת אפעל, בטכניון בחיפה,ובמכללת אורנים בטבעון ,מומחה ברפואה סינית, נטורופתיה והומיאופתיה קלאסית מעל 14 שנה.

נאוה | 20:55  29/05/08
הינני עצמאית בתחום הטיפול בילדים ועובדת בביתי באופן פרטני עם ילד אחד לכל פגישה. לאחרונה התרבו אלי פניות של הורים לעשות קבוצות קטנות של ילדים לחודשי הקיץ כדי להוזיל עלויות של הטיפול האישי. יש לי מקום מספיק גדול כדי לאכלס בו קבוצה של 6-8 ילדים במקביל וגם אני מסוגלת להתמודד עם כמות כזו של ילדים.. ידיד ששאלתי אותו לגבי כדאיות שכזו אמר לי כי בשביל כמות כזו אצטרך כבר רשיון עסק, ביטוחים שונים ועוד כל מיני תקנים וכו'. אשמח לעצות נכונות ונבונות לגבי כדאיות של הפעלת קבוצות ומה אני צריכה לעשות מבחינה חוקית כדי לכסות עצמי מכל הכיוונים. תודה מראש לכל מי שיוכל לענות לי לעניין
גיל וינבאום | 09:45  30/05/08
שלום נאוה אני שמח לשמוע שאת גדלה ומתפתחת ושהביקוש עולה על ההצע, שתמיד ימשיך כך עד 10 משתתפים בכל קבוצה אינך צריכה רשיון מיוחד/ שונה. מה שכן חשוב הוא לעדכן את סכום הביטוח שלך (גם ביטוח האחריות המקצועיוגם סכום ביטוח צד ג') ניתן לעשות זאת אצל סוכן הביטוח שלך.כמו כן, בסעיפי הפוליסה יש להוסיף גם את הסעיף "טיפול קבוצתי/ הנחיית סדנאות". אם אין לך עוד ביטוח- רוצי לעשות. מקווה שעזרתי. רק בריאות. ד"ר גיל וינבאום
סגור