פורום אדריכלות ועיצוב-לקריאה בלבד

בהנהלת: אמיר נבון  |  מסר למנהל/ת הפורום
סטודיו 6B בית הספר לעיצוב ואדריכלות, נמצא בלב תל אביב. קיימים סניפים נוספים בחיפה ובירושלים. הסטודיו פותח בפנייך מגוון אפשרויות בתחום לימודי עיצוב דרך המכינה לעיצוב שתעזור לכם להתקבל למוסדות האקדמיה המובילים בארץ ובחו"ל. תהליך הקבלה ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא ארוך, ומורכב ממספר רב של שלבים. מבחני הקבלה בד"כ מתחילים אחת לשנה, מחודש מרץ. ההמלצה שלנו: כדאי להתחיל להתכונן ולהיערך למבחני הקבלה מספיק זמן מראש, כדי להגדיל בצורה משמעותית את סיכויי הקבלה שלך.
 
אמיר נבון

 
יואב | 13:42  01/09/11
זה נותן תעודה של אדריכל ? במכללה למנהל ובשנקר יש תואר ראשון בעיצוב פנים. זה בעצם לימודים לתואר ואני מסיים כאדריכל ? איך זה בדיוק הולך ?
היי יואב לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים מקנים לך תואר ראשון בעיצוב פנים בלבד. תואר ראשון בעיצוב פנים הוא לא תואר באדריכלות. לימודי עיצוב פנים באקדמיה נלמדים במשך 4 שנים, ובסופם אתה מעתב פנים. לימודי אדריכלות באקדמיה נלמדים 5 שנים ולארח מכן אתה תידרש לעבור התמחות במשרד אדריכלים במשך שנתיים ולעיתים אף שלוש שנים. אני מציעה לך לקרוא קצת באינטרנט ולבדוק את ההבדלים בין התחומים וכמובן בין הלימודים, המוסדוץ ותנאי הקבלה. שיהיה בהצלחה
סגור