פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

מירב | 15:02  08/04/16
שלום כולם, אני חושבת ללכת ללמוד עיצוב פנים. הייתי שמחה עם סטודנטים יגיבו לי על הלימודים מנקודת המבט שלהם. כמה זה טובעני? כמה זה מעניין? באיזה בית ספר הם לומדים, האם הם ממליצים עליו ולמה? ואם אפשר גם כמה חסרונות על המקצוע.. תודה רבה מראש לכל המגיבים
עדן | 02:16  19/04/16
לא יודעת להגיד אם המסלול טובעני (אולי כי לא באמת החלטתי עדיין) אבל אין ספק שמדובר במסלול אינטנסיבי שדורש לא מעט השקעה. האם זה מעניין או לא? זה כבר תלוי בך. אני יכולה להניח שאם מצאת לנכון להעלות כאן את השאלה, את כנראה דיי מתעניינת בתחום. אולי כדאי שתלכי לאיזשהו יום פתוח ותקבלי קצת יותר פרטים על אופי הלימודים והסילבוס? אני יודעת שבית הספר לעיצוב של קווים מקיים אחת לכמה חודשים ימים פתוחים מסודרים בהם אפשר להגיע להתרשם מהמקום, לשאול שאלות ולהתעניין בכל הפרטים. אני באופן אישי מאוד ממליצה עליהם, אבל מציעה לך באמת להגיע ליום פתוח ולראות אם זה בשבילך.
סגור