פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

דנידין | 21:16  29/04/13
הייתי בראיונות באריאל לאחרונה למסלול אדריכלות. וממה שהבנתי נכון לכרגע קשה לי לעלות על הדף (לצייר) דברים מהראש. יש לציין כי כאשר אני רואה משהו אני יכולה לצייר אותו מצויין. השאלה שלי היא כזאת: היא ניתן דרך מכינה/ לימודי אדריכלות לפתח יכולת זו? או שזו יכולת שצריך לבוא איתה (טבעי מה שנקרא).. תודה מראש
מנהל פורום לימודי אדריכלות ועיצוב פנים | 13:16  24/06/13
היי, במכינה בסטודיו 6B את בהחלט יכולה לפתח את היכולות שלך גם ללא ידע קודם. את מוזמנת ליצור קשר ב-1700-70-60-36 שלוחה 1 לעוד פרטים ושאלות. בהצלחה
היי, אם זה עדיין רלוונטי - אשמח לעזור לך לפתח את יכולות הציור והרישום כחלק מההכנה הממוקדת שלי למבחני הקבלה באדריכלות. מוזמנת ליצור קשר דרך האתר http://www.bearch.co.il או ישירות 0524716709 טניה
סגור