פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

ענבל | 12:20  13/11/12
שלום אני מעוניינת לעצב את ביתי החדש לשם כך אני מציעה את ביתי לסטודנטים או מתלמדים לעיצוב פנים. אשמח לקבל הצעות.
שנהב פרץ | 15:52  13/11/12
היי ענבל, שמי שנהב ואני בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים של המכללה למנהל בראשון לציון. אשמח לעזור לך... את מוזמנת ליצור איתי קשר במייל או בטלפון. בהצלחה(:
מיכל | 16:40  13/11/12
שלום, אשמח להציע את שרותי, אני בדיוק בשלבי סיום לימודים בסטודיו 6b. איך אני יוצרת קשר? בברכה, מיכל
אורלי דקטר | 20:00  13/11/12
הי ענבל, דבר ראשון- בשעה טובה! אשמח שנשוחח. אורלי דקטר, עיצוב פנים
חדוה | 19:00  13/12/12
שלום ענבל, קניתי רפידוגרף רב-פעמי ואני לא מצליחה לתפעל אותו. אשמח מאוד לקבל הסבר בנושא. אני צריכה לשרטט דחוף המון עבודות וזה לא מצליח לי. אודה לך מאוד. חדוה
TnV Designs | 23:07  14/11/12
הי, נשמח אם תצרי קשר ולדעת פרטים טל וורד
רג'ין | 08:20  15/11/12
היי ענבל, יותר ממוזמנת ליצור קשר, שיהיה בהצלחה בכל מקרה.
ורד | 15:51  15/11/12
היי, אשמח להיפגש ולשוחח, ניתן להשיגני בנייד 0508898989. המון בהצלחה ורד
סגור