פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

שלום שמי מור ואני בוגרת תואר ראשון לעיצוב אופנה שנקר. בימים אלו אני חושבת על הסבה מקצועית לתחום אדריכלות ועיצוב פנים. רציתי לדעת האם יש הקלות באוניברסיטת תל אביב לאנשים הבאים מרקע של עיצוב (היות ולא עשיתי פסיכומטרי) ? שאלתי השנייה היא מה משך הלימודים באוניברסיטת תל אביב והאם לא שווה לבדוק על תוכנית של הנדסאיים בתחום זה? תודה רבה מור
מנהל פורום לימודי אדריכלות ועיצוב פנים | 14:00  13/11/12
הי מור, ראשית הדבר הנכון ביותר הוא ליצור קשר עם בית הספר לאדריכלות של אוניברסיטת תל אביב ולקבל מהם את התשובות כדי לחסוך טלפון שבור. אני לא יודע אם הם מוותרים על פסיכומטרי למי שבא עם תואר ראשון, את זה תצטרכי לשאול אותם, לגבי הקלות בדרך כלל הם בוחנים באופן פרטני את רשימת הקורסים שעשית ולעיתים מוותרים לך על קורסים בודדים במידה והם מזהים תוכן זהה לקורסים שאת אמורה לעשות אצלם. לדעתי את תצטרכי לעבור את כל חמש שנות הלימוד שהם מעבירים לתואר B.ARCH פחות הקורסים שיוותרו אם יוותרו- בהצלחה
מנהל פורום לימודי אדריכלות ועיצוב פנים | 14:07  13/11/12
לגבי לימודים לתואר הנדסאי: מדובר על לימודים קצרים יותר, כשנתיים - שנתיים וחצי, התואר אינו אקדמי אלא תואר של משרד העבודה אבל הוא מקנה לך זכות חתימה על פרוייקטים של עד ארבע קומות. אני חושב שאין תשובה שרלוונטית לכולם אלא תשובה אינדיבידואלית שכן חלק מהאנשים לא יכולים להרשות לעצמם לימודים של חמש שנים אינטנסיביות בשל נסיבות חייהם וחלק כן. אני מכיר הנדסאים שבחרו להתחיל מחדש לימודים מלאים של חמש שנים באדריכלות מאחר והרגישו שזה לא הספיק או שבשוק העבודה כשכירים מתייחסים אליהם אחרת מלאדריכלים וגם כאלה שפיתחו קרירה שהתחילה בלימודי הנדסאים.
סגור