פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

שירה | 16:14  30/04/07
ברצוני ללמוד עיצוב פנים. לאחרונה שמעתי כי עדיף להיערך לקראת מבחני הקבלה ע"י המכינה. האם זה מומלץ? למישהו יש מידע על המכינות?
יפעת שגב | 23:46  01/05/07
יפעת שגב | 23:50  01/05/07
מכינה עוזרת לך להכנס לתחום, להבין מהו ולבחון באמת האם זה מה שאת רוצה ללמוד ולעסוק בו... מנסיוני במכינות, המכינה מאוד תורמת לאנשים ומגבשת להם תיק עבודות איכותי , מכינה אותם למבחנים וכד'. קשה להתחרות עם מישהו שיצא ממכינה, תאמיני לי...הוא מכיר יותר חומרים, מכיר מעצבים, שיטות וכו'. בהצלחה בכל מיקרה, יפעת שגב
שירה ז. | 23:36  09/05/07
אני גם כן התלבטתי ארוכות לגבי מכינה, לבסוף לא עשיתי והתברר שלמקום שאני הולכת אליו לא נדרש בכלל תיק עבודות. איפה את מתכוננת ללמוד?
לאיזה מקום לא נדרש תיק עבודות??
ערית | 20:12  19/09/07
אני מעוניינת מזה זמן רב,ללמוד לימודי תעודה שמעתי על מכללת בילדינג,והתכנים ניראים די מקיפים.משיהו מכיר או למד שם? מבקשת המלצות.
סגור