פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

אהלן! שאלה לאלה מכם שכבר עברו את תהליכי הקבלה ללימודי אדריכלות.... (לא משנה באיזה מוסד) מישהו יכול לתת דוגמאות למשימות ולשאלות שנשאלו במבחני קבלה ? דוגמאות לתרגילי בית? שאלות שנשאלו בראיון אישי? (סתם לדוגמה- מישהי אמרה לי ששאלו אותה מה המבנה שהיא הכי מתחברת אליו במקום מגוריה) - ?!!? ועוד דבר.... ראיתי שנכתב באתר של בצלאל שצריך להביא למבחנים כלי כתיבה, שרטוט, בניה ודברים נוספים לפי ראות עיניי- מישהו יכול לפרט מה למשל בכלי בניה ושרטוט? ומה עוד אוכל להביא שיוכל להיות שימושי? אשמח לרעיונות ותשובות... תודה רבה!!!!!
היי. אני התקבלתי ל3 מוסדות במקביל בלי מכינות. התקבלתי לבצלאל, לטכניון בציון המכובד 92 ולאוניברסיטת תל אביב. היום אני סטודנטים לאדריכלות בתל אביב ומסיימת בהצלחה שנה שלישית.משנה ראשונה שלי אני מעבירה מרתונים לאלה שרוצים להתקבל. סוג של מורה פרטית, אם תרצה. רק יותר טוב. מה שאני עושה זה מרתונים להכנה למבחן (מה שנראה לי מתאים לך בהתחשב בזמן שנותר). זה אומר מספר מפגשים - תלוי בזמן וברמה שלך ואנחנו עוברים על כל שאלה + טיפים וחיזוק היכולות הטכניות וההבעתיות שלך. אין סיכוי שאחרי זה אתה לא מתקבל. אשמח לעזור לך. 0524716709
אשמח לפרט ולהכין אותך לכל מוסד אליו תבחרי להתקבל - בצלאל, שונה מהטכניון, ותל אביב היא משהו אחר. אבל לכל אחד מהם יש דרך שיטתית להתקבל. אין צורך בפאניקה, אלא בהכנה מהירה ופשוטה. 0524716709
סגור