פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

דניאלה. | 17:44  17/11/10
עד כמה חשובה יכולת הציור (לפני הלימודים)?האם זו יכולת שרוכשים עם הלימודים במכינה? אם אין לי אף נסיון וגם לא בדיוק כשרון בציור ושרטוט האם יש לי סיכוי במקצוע?
היי .אני סטודנטית לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב ומסיימת כרגע שנה שלישית. כדי לעבור את מבחני הקבלה צריכה להיות יכולת הבעה בסיסית ברישום, ולגבי שרטוט - זה משהו טכני שנרכש בשנה הראשונה. חשוב לשים לב להבדל בין רישום ו ציור: רישום הוא די טכני, מהיר ונרכש. ציור זו אמנות שלוקח קצת יותר זמן לפתח - אין בזה צורך באדריכלות, כי המטרה היא להביע ולבטא רעיונות ורישום מתאים לזה. לא יושבים ומציירים. בכל אופן, אני מבינה את הדאגה שלך, כי אני מעבירה מרתונים לאנשים שרוצים להתקבל לאדריכלות ועיצוב במוסדות שונים, שנתקלים באותו חשש. המרתונים שלי מתמקדים ב"איך עוברים את המבחן" בחלק הראשון, ואחרי הקבלה בהכנה ממוקדת כדי לחדד כישורים דרושים, ובראשם רישום, בניית מודלים וכו'. מה שאני יכולה להגיד לך, בלי לבחון את הכישורים שלך - שכדי להתקבל ולעבור בהצלחה את הלימודים לא צריך מכינה ארוכה ומייגעת. ציור ורישום הם כלים שאפשר לרכוש תוך מספר מפגשים - וזה אחד הדברים שאני מלמדת, כי בכך מתמקדים המבחנים. אשמח לעזור לך בכל שאלה, ובמידה ואתה מעוניין לרכוש את הכלי הזה מהר ולהתקבל בלי בעיה, תפנה אלי - . 0524716709
סגור