פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

אילנה | 18:32  24/11/09
שלום לכולם. שמי אילנה,אני בת 37 ואני מאוד מאוד רוצה להתחיל ללמוד עיצוב פנים,זה תמיד עניין אותי ואני רוצה עכשיו גם לנסות להפוך את זה לחלק מהחיים שלי. קיבלתי הצעות משלל מכללות שונות ,כגון "מעוף" ו"אולטימה", אבל אני לא בקיאה בתחום ולא יודעת אם במוסד כזה ייתנו לי ידע ואם אני אוכל אחר כך למצוא עבודה. מה שהרתיע אותי מללכת לאולטימה זה שיש שם רק שיעור אחד בשבוע. משך הלימודים שנתיים. לא נראה לי רציני ... וזה עולה פי שתיים מ"מעוף" מה דעתכם? איפה כדאי ללכת ללמוד? *צירפתי פה שני לינקים לתוכנית שקיבלתי מ"אולטימה" בברכה, אילנה
טלי | 12:50  25/11/09
אני מסיימת ללמוד שם עוד חודשיים, אם לא שמת לב את לומדת באולטימה 896 שעות אקמאיות - זה המסלול הכי ארוך בארץ!!!!!!!!! אני לא מבינה מאיפה הבנת שזה לא רציני, זה פעם בשבוע בגלל שהם פונים לקהל בוגר שאין לו זמן ליותר מזה - אך את לומדת 8 שעות ביום - זה המון וזה לא קיים בשום מכללה אחרת. דרך אגב בלימודי התעודה כך לומדים בכל המכללות או פעם בשבוע בבוקר או פעמיים בערב . את מוזמנת ללכת לעשות תואר 4 שנים, אך אם הגעת לאולטימה הגעת למקום הנכון, גם אני עשיתי סקר גדול לפני שהתחלתי שם ואני מרוצה עד הגג. לגבי המחיר כן הם יקרים כי את מקבלת אצלהם הכי הרבה!!! תבדקי שוב נראה לי שרצוי לך לבקר שם - ואז את תביני את עצמך יותר טוב בהצלחה (אפרופו אני לא חושבת שמותר לך לפרסם חומר שהם שולחים למתעניינים שלהם)
אילנה | 13:45  25/11/09
אצלי בתכנית שהם שלחו כתוב 480 שעות אקדמיות... אני אברר את זה אז שוב אם לא אכפת שאני שואלת, אני פשוט רוצה לאסוף כמה שיותר מידע לגבי הבתי ספר ולעשות את ההחלטה הכי טובה. את למדת שם גם? והאם מצאת עבודה מהר,לאחר תום הלימודים? ובכלל בקשר לעיצוב פנים, האם אנגלית חובה? והאם עברית ברמה מאוד גבוהה חובה? תודה (:
טלי | 11:02  29/11/09
תיראי אני כבר בסוף הלימודים ואני כבר עובדת. זה מצחיק אך כשאת מתחילה ללמוד את רואה שהמון מהסביבה הקרובה שלך פתאום ממליצים עלייך ואיכשהו העבודה באה אז התחלתי כבר בלימודים לעצב לאנשים אך אני מחכה לסיום הלימודים בכדי להיכנס בזה בכל הכוח. המסלול המקצועי של אולטימה בנוי משתיים פלוס ויש לך 896 שעות אקדמאיות - בדוק! לגבי שפות - אנגלית לא חובה בכלל, כי כמעט ואין חוץ מהרצאות מסויימות שפינקו אותנו בהם של מעצבים מחו"ל אך בלימודים אין אנגלית, לגביי העברית רצוי שתביני טוב כי זאת השפה שמשתמשים בה בלימודים אך יש איתי מישהי רוסיה שלא דיברה כל כך טוב עברית והיא הצליחה להשתלב יופי בלימודים. בכל מקרה אני מאחלת בהצלחה
סגור