פורום עיצוב פנים

בהנהלת: אמילי דה לנגה  |  מסר למנהל/ת הפורום
ניהול פורום: אמילי דה לנגה. פורום אדריכלות ועיצוב פנים הינו פורום מקצועי העוסק בקשת הרחבה של המימד הוויזואלי בעיצוב פנים, משלב חומרי הגלם, דרך טכניקות עיצוב, עד לשלבי ההפקה .הפורום יהווה במה להצגת עבודות, התייעצות, דיווח על חדשות, הפקת לקחים מניסיונם של משתתפים, תמיכה והדרכה לכל דורש

אמילי דה לנגה

אמילי היא אשת עסקים שעושה חייל בתחום העיצוב. אחת מאושיות האופנה והסטייל בישראל, בעלת רקע נרחב בתחום ויועצת טרנדים בנלאומית. היא תומכת באגודת הסטייליסטים בישראל ומעודדת צעירים להכנס באופן מקצועי לתעשיית האופנה והסטייל בארץ ובעולם.

אריאל | 17:35  20/02/08
אני מעוניין להתחיל ללמוד במכללה למנהל עיצוב פנים הייתי בפגישת ייעוץ והיתרשמתי לטובה אבל בכול זאת אשמח אם מישהו שלומד שם יוכל לספר לי קצת על המקום והאם הוא מחובר לתעשייה כמובן שאשמח גם לשמוע ביקורת על המוסד אם קיימת
רועי | 15:54  21/02/08
אני אומנם רק בתחילת דרכי שם אבל עד כה אני ממש מרוצה המרצים מדהימים אני לא יודע אם יש עוד מקום שהיחס בו כל כך אדיב. ולגבי חיבור לתעשייה, למכללה למנהל ישנו מנגנון של הכוונה תעסוקתית שלפי ניסיונות העבר עוזר מאוד בקליטתך בשוק העבודה (כמובן שהכול תלוי בקישורים המקצועיים שלך) אבל עדיין המכללה למנהל נותנת לך את ההזדמנויות לכך. שיהיה בהצלחה אגב אני חושב שמחר יש יום פתוח ושם אתה יכול להתייעץ עם חלק מהבוגרים
בכל מיקרה , זה נשמע לי כמו תשובה של מישהו מתוך המערכת. אם יגידו לך שיש כזה, כולל מנגנון הכוונה- מה זה בדיוק אומר, שמוצאים לך עבודה או שמכוונים אותך ללשכת עבודה??? מה שיגידו תבקש זאת בכתב...שתהיה בטוח... בהצלחה, יפעת שגב
רועי | 16:17  05/03/08
יפעת למרות שאת מנהלת את הפורום אני מצטער אבל את סתם מבלבלת את המוח ואולי כדאי שתבדקי קצת לפני שאת מעלה כלמני השערות . ולמכללה למנהל אכן יש מנגנון להכוון תעסוקתי כולל ירידי תעסוקה שבהם נפגשים הסטודנטים עם מעסיקים פוטנציאלים. בקיצור יפעת תחפשי בגוגל ורק אחר כך תעלי השערות אם אני "המפרסם" של המכללה למנהל או שכל מה שכתבתי כאן נכון
סגור