פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

רציתי לדעת האם יש לימודי אחיות ללא פסיכומטרי?
ליליאנה ליליאנה | 14:43  09/12/10
כדי ללמוד סיעוד נדרש פסיכומטרי בכל מוסדות הלימוד.
שלום לך יש לימודי אחות בלי פסיכונמטרי במכללת עמק עיזריאל בעפולה בתנאי שיהיה בגרות גבוהה זה המוסד היחיד שקיבל אותי בלי פסיכומטרי בהצלחה
היי, מה צריך להיות הציון בגרות? אני גם נורא רוצה להתקבל אבל בלי פסיכומטרי
שלום לך :)), עדיף להתקשר למכללה ולשאול ,הם מקבלים במכללת עמק יזרעאל בלי פסיכומטרי ובטוחה בנוגע לעניין הזה ,ויש להם תואר ראשון בסיעוד , בגרות אני חושבת מעל 90 פחות או יותר עדיףףףףף להתקשר :)) ובנוגע לפסיכומטרי יש מקומות שמבקשים 500 ויש מקומות יותר. מקווה שעזרתי לך
תודה רבה! למען האמת עזרת לי המון! (:
על לא דבר, בכיף :))
שלום לך!!! רציתי לשאול אם יש מקום במרכז שאפשא להתקבל בלי פסיכומטרי?? מישהו מכיר או יודע בבקשה תעזרו לי!!!!
תוכנית "אחותנו" בשת"פ עם האוניברסיטה העברית מאפשרת לימודי תואר בסיעוד ללא פסיכומטרי. לפרטים: 054-6229952
רוצה לילמוד אחות מוסמכת
תוכנית "אחותנו" בשת"פ עם האוניברסיטה העברית מאפשרת לימודי תואר בסיעוד ללא פסיכומטרי. לפרטים: 054-6229952
שלום מאוד רוצה ליחמוד אחיות אבל אין אצלי פסיכומטרי יש זכאות לבגרות
مرحبااا :)),,بدك مساعدة شي انا بالخدمة،،الايميل تبعي ahlam-amr2011@hotmail.com
אני רוצה ללמוד אחות מוסמכת אבל ללא פסיכומטרי
איך ניתן ללא סיעוד ללא פסיכומטרי, אני מבקש הכוונתכם בנושא תודה רבה מכל הלב
ללא
اكتب شي ع القليلة :)) بمزح اوعى تزعل
מרחבה ???????
שמי יוסי גולדברג מעוניין לדעת האם יש מכללות שמלמדות סיעוד ללא פסיכומטרי.
רוצה לדעת מה תנאי הקבלה
مرحبا،،،لاي كلية حابب تتسجل خيي؟اغلب الكليات والجامعات بتطلب بسيخومتري ما عدا عيمك عزرئيل بدن بسيخومتري بس بدك امتحان يعيل يكون معك عالي،،بتمنى اكون ساعدتك بالنجاح خيي
وين بلاقي تعليم سعود بدوون بسخومتري انا مش عارف او حتا بسخومتري واطي برضو بصيير
مرحبا بدي تساعدوني بانوهنقبل بالكليه بدون بسيخومتري حابي اتعلم سيعود!! وكيف شوفت انوبدهن علامه بجروت 90 وفوق بس هاي لازام تكون مع بونس ولا بونس!!!!! و بدي اسالك كمان سؤال ممكن افوت ادا معيش علامه يعيل عاليه مثلا 80 انو بما انومعي علامه واطيه افوت كورسات فيه اشي منو هاد اسا !!!!
אם יש לי פסיכומטרי 481 בגרות 106 איפה אני יכולה ללמוד אחות ?? באיזור צפון
مرحباً بِ عيمك عزرئيل بس بدهم امتحان يعيل ولا كمان بجروت عالي
מיכל נוריק | 12:06  21/03/16
תכנית "אחותנו" בשת"פ עם האוניברסיטה העברית מאפשרת ליוצאי אתיופיה לימודי תואר בסיעוד ללא פסיכומטרי. לפרטים: 054 6229951
קטמה אשטו | 23:47  19/03/11
אני ממוצע אתיופי. ומאוד מעוניינת להתחיל לימודים. בבקשה תחזרו אליי בהקדם תודה מראש. מס' נוסף 0504696665
זינה פנחסי | 04:17  31/03/11
אני עובדת 10 שנים בתור כוח עזר בבית חולים. . אני מאוד רוצה לילמוד אחיות
שלום !אני בת 27 ומעוניינת ללמוד סיעוד במסלול לאמהות בצפון!אשמח לקבל כל מידע על מקומות שבהם ניתן ללמוד במסלול כזה! תודה
שלום לך :) אני מכירה רק את בית ספר מאיר בכפר סבא שם יש תוכנית לאמהות מ -8:00 עד 13:00 הלימודים הם לימודי תעודה והם נמשכים כ-3 שנים ו8 חודשים אם את רוצה להתמחות כמו מיילדת או אחות טיפול נמרץ וכו .... את צריכה להלשלים לתואר ראשון והלימודים נמשכים כשנה וזה פעם בשבוע או פעמיים . מקווה שעזרתי לך והצלחה :))
שכחתי לציין שלימודי התעודה זה 5 ימים בשבוע :))
שאלה לי עליך יש לי בגרות מלאה האם יש לימודי אחיות ללא פסיכומטרי
שלום לך :))..מקבלים במכללת עמק יזרעאל בלי פסיכומטרי ובטוחה בנוגע לעניין הזה כי קבלו אותי בלי ,ויש להם תואר ראשון בסיעוד , בגרות אני חושבת מעל 90 פחות או יותר עדיףףףףף להתקשר :)) ובנוגע לפסיכומטרי יש מקומות שמבקשים 500 ויש מקומות יותר. למשל בבית ספר מאיר מבקשים 500 פסיכומטרי או 480 ציון משוכלל של פסיכומטרי ובגרות אלה לימודי תעודה.יש לך גם ב"מכללה האקדמית לישראל" ברמת גן הם מבקשים פסיכומטרי 520 יש להם תואר ראשון בסיעוד.מקווה שעזרתי לך :)) בהצלחה
שוקראן
אני רוצה ללמוד סיעוד בבית חולים מאיר
חלומי להיות אחות,מעוניינת להתחיל ללמוד איך ללא פסיכומטרי.האם זה אפשרי,והיכן?
שלום לך יש לימודי אחות בלי פסיכונמטרי במכללת עמק יזרעאלבעפולה בתנאי שיהיה בגרות גבוהה זה המוסד היחיד שקיבל אותי בלי פסיכומטרי בהצלחה.....וסליחה על כך שעניתי לך באיחור ....כי רק היום ראיתי את תגובתך ....:)))
מרחבה לו סמחת מתאקד בעמק יזרעאל ביקבלו בדון בסיכומטרי אנא תעלמת בלמדקסה סיעוד תלת סנין ומעי 10 וחדאת סיעוד
מרחבה לו סמחת מתאקד בעמק יזרעאל ביקבלו בדון בסיכומטרי אנא תעלמת בלמדקסה סיעוד תלת סנין ומעי 10 וחדאת סיעוד
מכשילים תאמינו לי שחבל על הכםף שלכם לאחר הרשמה ותשלום דמי רישום יוכח לכם ששמתם כספכם על קרן הצבי אין לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי וזאת למרות שאומרים שניתן למי ששמוצע שלו מעל 100 ויעל מעל 120 מכשילים כולם בסימולציה תבררו היטב עם רבים שנרשמו לפני שנה ושנתיים תבררו היטב עם תלמידי מכינות
מעוניינת בלימודי סיעוד ללא פסיכומטרי
אדוארד קסיס | 16:39  08/02/13
שלום.. קבלתי תעודת בגרות שלם במגמת סיעוד בתיכון.. ציון בסיכומתרי נמוך של 360 מבחן יעל של 90 או אי אפשר בלי בסיכומתרי אני מתענין ואין שום בעיה לעשות קורס לפני תחילת לימודים
לימודים אחות ללא פסיחומטרי
היי אני רוצה ללמוד אחות מוסמכת בלי תואר וללא פסיכומטרי בבית חולים וולפסון אקווה שתוכלו לעזור לי בכבוד רב, כהן אליס
היי רציתי לדעת אם יש לכם תוכנית לימוד סיעוד ללא פסיכומטרי וללא תואר. אני בגיל 53 בתודה מראש

הדיל עזאם | 20:56  29/12/13
שלום רציתי לדעת אם יש אפשרות ללמוד אחות מוסמכת בלי פסיכומתרי כאין לי מסביק ציון
האיתם זידאן | 01:40  11/05/14
מתנדב מד״א בן 19 רוצה תואר ראשון בסיעוד בלי פסיכומטרי
אנדאלאו זנייב | 20:45  25/05/14
אני רוצה ללמוד אחות
נסראוי ולא | 11:17  10/10/14
: לימודי אחיות ללא פסיכומטרי
האם אני יכולה לילמוד לאחות בלי פסיכומטרי
מחמוד דחלה | 10:30  07/12/15
אני צריך לדעת אם אני יכול ללמוד אחיות ללא בסיכומתרי ועם בגרות מלא ?!
אני רוצה ללמוד סיעוד ללא בסיכומטרי רק בגרות יש מכללה לקבל זאת ?

מיכל נוריק | 12:07  21/03/16
גיזיל מנסור | 01:35  23/02/17
יש לי בגרות מלאה ממוצע 85.5 ופסיכומטרי 465 ולא רוצה לעשות פסיכומטרי עוד פעם אז אם יש מסלול ללמוד סיעוד בלי פסיכומטרי
סגור