פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

מחפשת אחיות לבית חולים גדול ופרטי באזור השרון עבודה במשמרות, הסעות, תנאים מעולים... איך אני יכולה להגיע לאחים/ות שמחפשים עבודה ?
מנהל פורום לימודי סיעוד | 12:22  31/05/12
אין אחיות מובטלות. הסטודנטים שלנו נשארים ברובם לעבוד במסגרת הכללית בכלל ומאיר בפרט, ויש כאלה שנקלטים בבתי חולים אחרים כמו איכילוב, תל השומר ועוד בתי חולים ממשלתיים. אולי דרך חברות כוח אדם?
nמחפשת עבודה בכח עזר ניסיון המלצות אשמח אם תחזרו לנייד תודה
אשמח להציע לך עבודה. תצרי קשר לפרטים שמסרתי
מחפשת עבודה בכוח עזר ,לומדת סיעוד
היי אני סלמה גרה בחיפה ... למדתי סיעוד כ שנה בבית חולים בלינסון אעכשו מתכננת עעבור ללמוד בחיפה ואני רוצה לעבוד משהו בתחום של הסעוד עד תחילת הלמודים " כח עזר" יש לי הרבה ידע .. חזקה מאוד .. אוהבת את המקצוע
אליאס אברהים סטודנט לסיעוד מחפש עבודה בתור סטודנט טלפון 0545700592
אני עבדתי כח עזר בבית חולים נצרת ומחפש על עבודת כח עזר
מחפשת עבודה בתור סטודנטית לסיעוד שנה ב
מחפשת עבודה בכוח עזר
רוצה לעבוד ככוח עזר.. מתחילה ללמוד בקרוב סיעוד ונורא רוצה לעבוד בכוח עזר
היי אני סלמה גרה בחיפה ... למדתי סיעוד כ שנה בבית חולים בלינסון אעכשו מתכננת עעבור ללמוד בחיפה ואני רוצה לעבוד משהו בתחום של הסעוד עד תחילת הלמודים " כח עזר" יש לי הרבה ידע .. חזקה מאוד .. אוהבת את המקצוע
אני בן 16 עשרי שני מי כעבייה רוצה לעבוד או ללמוד כח עזר
אני רוצה לעבוד כוח עזר כי אני מתלמידת סיעוד ועברתי שנה שירות לאומי בבית חולים
שם:אליאס אברהים אני סטודנט לסיעוד מחפש עבודה בתור סטודנט.
מוסר עבודה
מחפשת עבודה בכח עזר באזור ירושלים יש לי נסיוןלעבוד עם צוות
אני אישה בעלת נסיון עבודה במחלקת פגיה וגם במחלקת גסטרו אשמח לקבל שובה. רותי
היי...אני מחפש עבודה בתור עוח עזר.. אני בנתיים עובד בבית חולים נהריה ועוד מעט נגמר לי החוזה! נישאר לי חודש אחרון של עבודה! ואני מחפש עבודה! האם אתם מעוניינים אני אשלח קורות חיים עם המלצות!
אני לומדת סיעוד מעשי מתנדבת בבית חולים אנגלי במחלקת הילדים רציתי להצטרף לעבוד בכח עזר
מקווה שתענו עלי
אני סטודנטית ניהול מערכות ריפאית סימתי אחות מעשית ועבדתי הרבה בתחום הניהול מחפשת עבודה טובה בתנאים טובים במזגרת בית חולים
נצרת בת 21 שנה ג בבית חולים צרפתי נצרת רפואה משלימה
שלום אני מחאמיד מגדי אני מחפש עבודה כוח עזר בבית חולים שוהם בברדס חנה אני יש לי ידע מאווד חזק עם אהבה מאוד גדולה לעבודה הזו אני עבדתי בבית חולים מרכז רפוי רעות אני ותיק 6 שנים עבדתי במחלקת שקום וגם בטפול נמרץ מונשמים יש לי ידע מאוד חזק במחלקות המונשמים תודה

שלום אני מחאמיד מגדי אני מחפש עבודה כוח עזר בבית חולים שוהם בברדס חנה אני יש לי ידע מאווד חזק עם אהבה מאוד גדולה לעבודה הזו אני עבדתי בבית חולים מרכז רפוי רעות אני ותיק 6 שנים עבדתי במחלקת שקום וגם בטפול נמרץ מונשמים יש לי ידע מאוד חזק במחלקות מונשמים אני גר באום אל פחם כרוב מאוד לעבודה זמין כול הזמן
רוצה לעבוד כח עזר אני עבדתי שנה כח עזר בבית חולים ומחפש על עבודה כח עזר
לימוד כח עזר
מחפשת עבודה בתור סטודנטית
יש לי ניסיון של 16שניים בבית חולים תל השומר
מחפשת חצי מישרה כוח עזר
רים | 15:39  27/04/13
אני מחפשת לעבודה כוח עזר
אחמד סאלח | 19:05  27/06/13
מחפש עבודות כוח עזר עשיתי התנסות בבית חולים ה אנגלי בנצרת ו גם עשיתי התנסות בבית אבות ו יש לי תעודה של כוח עזר מיומן עשיתי 380 שעות בתנדבות סימתי בית ספר הגיל שלי 19 אני מנצרת
ליאת מרדכי | 12:59  28/12/13
ניסיון רב תודה
מורן | 08:02  21/06/15
Fuif
עבודה במסלול סטודנט סיעוד
סטודנטית לסיעוד שנה ג מחפשת עבודה בבית חולים
שלום אני סטיודנט לסעיות בית ספר ל סיעוד מאיר שנה שניה מחפש על עבודה בתור כח עזר בבתי חולים
אני אחות מעשית מזה הרבה שנים עם ידע בפנמיות וגריאטריה כרגע עובדת באחד הקיבוצים
אשמח אם תצרי קשר יש לי עבודה בשבילך תנאי שכר טובים.
אני מחפשת דחוף עבודה אבל ללא לילה אוו שבת כי אני שומרת שבת אז. אם יש מישרה בישולי אשמח מאוד יש לי ניסיון של 18 שניים
אני מחפשת אחות לקליניקה לטיפולים אסתטיים. העבודה היא במכשור לייזר מהמתקדמים בעולם. אם את מעוניינת לשמוע פרטים נוספים הטלפון שלי: 03-5280475, 054-4764675, מוניקה
חרוב הדיל | 09:15  24/02/13
אני אחות מעשית, מחפשת עבודה למשירה מליאה, יש לי ניסון בגריאטרייה 6 שנים, עבדתי כאחראית שתי מחלקות סיעודית ותשושי נפש
אשמח אם תצרי קשר. יש לי משרה מעניינת להציע לך.
חוסייני קריסתין | 22:01  12/11/13
חיפוש עבדה כח עזר
זינב מיעארי | 18:33  30/10/15
כוח אדם
אני סטודנטית לסיעוד ואני מחפשת עבודה בתור כוח עזר, אשמח להצעות עבודה
מחפשת עבודה כוח עזר
מחפשת עבודה כוח עזר
מחפשת עבודה כוח עזר
שלום,אני גננת במקצועי, בת 32כבר לא עוסקת בתחום,מאוד אשמח להשתלב בעבודה כח עזר. מאוד רצינית וחרוצה.
מחפשת עבודה כוח עזר
אני מונינת לעבוד כי מטפלת

שלום, ברצוני לשאול איך ואם מי אוכל ליצור קשר לגביי עבודה בבה"ח ככוח עזר? תודה מראש.
מחפשת עבודה אחות מוסמכת אם תואר ראשון
למערך דיור/הוסטל בקרית אונו דרוש/ה אח/ות לחצי משרה שעות גמישות
אני מעאלי, בת 23, סטודנטית לסיעוד, אוני' חיפה, סיימתי שנה ג' מחפשת עבודה (אולי תחזרו לי במייל שאשלח לכם קורות חיים) אשמח אם תחזרי לי בתשובה.
...
שמי נרקיס,בוגרת תואר ראשון באוניברסיטת חיפה - חוג לסיעוד. ב8.9.14 עברתי במבחן ממשלתי לאחיות. מחפשת עבודה בתור אחות אקדמאית באזור חדרה והסביבה.
אשמח לקבל עוד פרטים
אני אחות עם תואר ראשון, מחפשת לעבוד כאחות בבית חולים או קו''ח או בבית אבות באזור חדרה ובסביבת השרון. ליצרת קשר- 0523804290
אני אחות עם תואר ראשון, מחפשת לעבוד כאחות בבית חולים או קו''ח או בבית אבות באזור חדרה ובסביבת השרון.
אני אח מוסמך גר בירושלים

שלום. אני מחפשת עבודה ככוח עזר, יש לי ניסיון וגם יש לי תעודה טכנולוגית כי הייתה ההתמחות שלי בבית ספר תיכון היא סיעוד. אם המשרה עדיין רלוונטית אשמח שתצרי איתי קשר. תודה
הי אני מעוניינת בעבודה בתור אחות , אשמח בפרטים
שלום אני סטיודנט לסיעות בבית חולים מאיר שנה שניה מחפש על עבודה כ כוח עזר .
מחפשת עבודה
מחפשת סטודנטית לסיעוד לעבודה זמנית עם אשה מבוגרת סיעודית ברמת אלמוגי חיפה. להתקשר ל - 0525376301
חולוד גמאל מסארווה | 07:08  15/09/16
כוח עזר בבית חולים
מחפשת לעבוד כח עזר
מחפשת עבודה ככח עזר
סגור