פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

זינב | 00:12  06/05/15
ערב טוב אני רוצה לשאול האם יש באפריל בשנה 2016 פתיחת לימודים להסבה אקדימאית לסיעוד בבית ספר קפלן? וגם יש שאלה אני גרה בדרום ברהט השאלה שלי היא האם יש שלוחה מבית ספר קפלן ללימודים בבאר שבע?
מנהל פורום לימודי סיעוד | 13:26  06/05/15
מנהל הסיעוד טרם פירסם את פריסת תוכניות הלימוד במוסדות ההכשרה בסיעוד לשנת 2016. בד"כ בקפלן פותחים הסבת אקדמאים באפריל ובאוקטובר. בבאר שבע אין הסבת אקדמאים.
זינב | 13:31  06/05/15
איפה לראות את התוכניות במוסדות הגבהות איפה פירסם המנהל לסיעוד ?
ודים | 21:29  10/05/15
הסבה אקדמאים פותחים בקפלן רק באפריל . אין באוקטובר . זה מה שאמרו לי בטלפון.
אבו תנהא בסמה | 12:53  07/05/15
רציתי לברר בקשר לאחיין שלי, הוא היום רוצה להירשם לחוג לניהול מערכות בריאות במכללת עמק יזרעאל כי לא קבל את ציון הפסיכומטרי המתאים ללימודי סיעוד, מס שאלות בנושא: 1- האם אחרי סיום התואר הוא יכול מיד להשתלב בתוכנית ההסבה לסיעוד? 2- האם את צופה שתוכנית ההסבה תימשך לעוד שלוש שנים 3- מה התקופה המוקצאת ללימודי ההסבה? תודה מראש
מנהל פורום לימודי סיעוד | 08:51  11/05/15
אין ביכולתי לנבא עד מתי יתקיימו לימודי הסבה. יש לקוות שהרבה זמן, אבל אלה החלטות של משרד הבריאות ותלויות במדיניות ומשאבים.
אבו תנהא בסמה | 13:05  07/05/15
רציתי לברר בקשר לאחיין שלי, הוא היום רוצה להירשם לחוג לניהול מערכות בריאות במכללת עמק יזרעאל כי לא קבל את ציון הפסיכומטרי המתאים ללימודי סיעוד, מס שאלות בנושא: 1- האם אחרי סיום התואר הוא יכול מיד להשתלב בתוכנית ההסבה לסיעוד? 2- האם את צופה שתוכנית ההסבה תימשך לעוד שלוש שנים 3- מה התקופה המוקצאת ללימודי ההסבה? תודה מראש
הסבה! | 11:19  07/09/15
ממש לא נכון! יש הסבה בבאר שבע! דיברתי איתם והם שלחו לי את המכתב הבא: שלום! תודה שפנית לבית הספר לסיעוד קפלן. הקורס הבא של הסבת אקדמאים אם ייפתח יתחיל ב- 2016 , עליך ליצור שוב קשר עם בית הספר בחודש אוקטובר שנה זו פרטים על מסלול הסבת אקדמאים זכאים להירשם למסלול הסבת אקדמאים , בוגרי תואר ראשון המוכר ע"י משרד החינוך. המועמדים לתוכנית יעברו ראיון קבלה. הלימודים נמשכים שנתיים וחצי. בסיום הלימודים נגשים הבוגרים למבחן רישוי לקבלת רישיון לעסוק בסיעוד. אשמח לענות לשאלות במייל, כפי שמופיעה בהודעה זו או בטלפון 089440039 ניתן גם לפנות במייל ישירות לרכזת הסבת אקדמאים הגב' שוש רובין Shosh_R@clalit.org.il להרשמה למסלול הסבת אקדמאים יש להתקשר למזכירות בית הספר לסיעוד לגב' שולה ברנשטיין טלפון 08-9440024 או במייל shula_B@clalit.org.il לפרטים על קורס הסבת אקדמאים המתקיים בבאר שבע (שלוחה של בית הספר לסיעוד קפלן ) ניתן לפנות לטלפון 08-6244292 או במייל לגב' אורית בוסקילה oritbo1@clalit.org.il הקורס הבא אם ייפתח, יתחיל באפריל 2016 . ההרשמה תחל בסביבות חודש אוקטובר 2015 בברכה גאיה ממונה על גיוס ושימור מועמדים
סגור