פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

שלום לכולם, אני בן 35, עו"ד בוותק של 9 שנים. מעוניין לעשות שינוי מקצועי וחושב על האופציה של לאח מוסמך. יש לי מספר שאלות: 1) לאחר ההסבה - האם ניתן להתקדם בתפקידים בכירים יותר, או שמא נדרש לפחות תואר ראשון בסיעוד כדי להתקדם? 2) מבחינת קורסי על - האם ניתן להתחיל ללמוד קורס על במקביל ללימודי ההסבה? 3) אני גר לא רחוק מבי"ח וולפסון - איך הרמה של ביה"ס? תודה רבה אשמח להארות והערות נוספות לגבי ההסבה
מנהל פורום לימודי סיעוד | 10:04  26/03/14
1. לתפקידים זוטרים מספיק תואר ראשון ברוב המקרים. לתפקידים בכירים יותר נדרש תואר שני או שלישי עם עדיפות של אחד מהתוארים יהיה בסיעוד. 2. לא ניתן ללמוד במקביל. הקורסים מיועדים לאחיות מוסמכות עם תואר ראשון, בחלק מהקרוסים נדרש שנת ניסיון. 3.בית הספר מצוין. בהצלחה!
תודה על התשובה, 1) האם ישנם מסלולי הסבה לאקדמאים שניתן לשלב עם עבודה? 2)לאיזה שכר (ברוטו) יכול להגיע אח לאחר סיום מסלול הסבה, בהנחה שיעבוד במשרה מלאה... בממוצע. אני ממש לא יודע סדרי גודל של הכנסות
אדם | 22:03  26/03/14
באיזה תחומים / מחלקות יש סיכוי טוב יותר כדי להתקדם (להתקדם יחסית מהר יותר מאשר בתחומים אחרים..)?
סגור