פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דנית | 10:00  27/08/13
שלום רב, לפני מס' ימים כתבתי כאן הודעה ומשום מה היא נעלמה ולא ענו עליה. אני מתלבטת לגבי הסבת אקדמאים במאיר.חשוב לי לברר לגבי השכר לאחר שביתת האחיות.האם המהלך כדאי? ברור לי שזהו מקצוע בעל שכר לא גבוה אם כי בכל זאת, אודה לך מאד על תשובה היות ואני מבולבלת מאד: מהו שכר התחלתי בסיסי של אחות אקדמאית בבי"ח(לפני הותק,המשמרות וכו'....)אני מבינה כי העלו את השכר ב 1300 שח בערך. כמה זה יוצא? האם יכול להיות שזה 3000 שח אחרי שביתת האחיות?(ראיתי כל מיני טבלאות וזה ממש לא ברור...)אם כן, זה ממש נמוך ואני מניחה שהתוספות בגין משמרות,ותק,תואר ראשון יוסיפו בערך 2000 שח,לפחות בהתחלה,סה"כ 5000 שח. האם הגיוני??תודה רבה מראש
מנהל פורום לימודי סיעוד | 15:23  01/09/13
איני מומחית למשכורות. הפורום עוסק בנושא לימודים. בכל זאת, אנסה לענות כדי שתביני סדרי גודל. לפי מיטב הבנתי, אחות תחילית עם תואר ראשון העובדת משרה מלאה בבית החולים ועושה משמרות מגיעה למשהו כמו 7.000 (מזכירה לך שמשרה מלאה זה בין 36 ל- 40 ש"ש) לא יודעת להגיד לפני השביתה או אחרי. בערך.
מג'די | 02:41  10/09/13
זה כולל את בוגרי מסלול ההסבה שיש להם תואר אקדמאי במקצוע אחר ??? מדובר באותו שכר
סגור