פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

מיכל | 16:18  19/06/13
שלום, לא כל כך הבנתי.. אמרתם לי שתואר שני בניהול מערכות בריאות לתלמידי הסבת אקדמאים לסיעוד מוכר לצרכי שכר אך פחות לצרכי קידום. אבל אם פחות מקדמים אותי עם התואר אז גם השכר יהיה נמוך יותר שאקבל בעבודה? מאלו שיש להם לפחות תואר אחד בסיעוד? או שהכוונה שמשלמים לי כסף על זה שיש לי פשוט את התואר ולכך הכוונה, שהוא מוכר מעצם התואר? ישלמו לי בעצם על זה שיש לי את התואר? ובכמה בעצם בערך עולה המשכורת מעצם זה שיהיה לי את התואר השני? ולמעשה למי שיש תואר שני בסיעוד עד כמה קל לו להתקדם עם תואר שני בסיעוד (לאלו שמגיעים ממסלול הסבת אקדמאים) ביחס למי שיש לו תואר שני בניהול מערכות בריאות? האם בכלל אפשרי להתקדם? וכשאומרים קידום למה הכוונה? לאיזה תפקידים? ותוך כמה זמן זה אפשרי? האם אפשר גם להתקדם באמצעות קורס על בסיסי בהדרכה קלינית זה גם נחשב קידום (שדורש ניסיון של שנה)? ומה אפשרויות הקידום עם תואר שני בניהול מערכות בריאות ביחס לאפשרויות הקידום ביחס לאלו של תואר שני בסיעוד לתלמידי ההסבה לסיעוד? האם יש הבדל בתפקידים? תודה.
מנהל פורום לימודי סיעוד | 14:36  24/06/13
תואר שני אינו מוכר לשכר לבוגרי תוכניות הסבת אקדמאים לסיעוד. ייחשב רק התואר הראשון. סולם השכר זהה לתואר ראשון בסיעוד.
סגור