פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

סיוון | 11:25  07/02/13
יש לי פסיכומטרי 503 נרשמתי לדינה .. מתי אדע אם התקבלתי או לא ?
נינה | 16:30  07/02/13
ממתי נרשמת??
סיוון | 16:59  07/02/13
לפני שבוע שלחתי את הטפסים
נינה | 17:21  07/02/13
הם ייחזרו בתשובה לפני הלימודים בחודש כך אמרו לי.... שיהיה לך בהצלחה מותק
נינה | 17:24  07/02/13
אני נרשמתי במאיר ובדינה ועדיין אין לי תשובה.... אבל הבעייה שלי כי אני יש לי בסיכו 496 ובגרות 105...אבל את יש לך מעל 500 אז לפחות זה בסידר!!
סיוון | 17:33  07/02/13
תודה מאמי , בהצלחה גם לך :) מה לחכות עכשין עד 22.3 ? את בטוחה?
נינה | 14:42  08/02/13
תחכי... נראה לי ייחזרו לך בקרוב.. כי אני במצב אחר...(קבלות על בסיס ציוני סכם אורכות יותר זמן.)...ואת מעל 500 אז בסידר!!
סיוון | 13:18  09/02/13
אבל הבגרות שלך יותר גבוה משלי
אני לא יודעת בדיוק מה הם עושים ואיך מחלטים!!... אני מקווה שיחזרו לך בקרוב...מה שאני יודעתי שיש חוסר באחיות..נכון?! אני מעדיפה ללכת למאיר וכבר הלכתי לראיון אצלם...אבל אין לי תשובה עדיין..וגם נרשמתי לדינה ועדיין מחכה לטפסים הה...עשו אתך ראיון??
מה שאלו אותך בראיון??...תתקשרי להם
התקשרתי להם ואמרו לי...שאתקשר במרץ כדי לדעת מה התשובה...כלומר לפני הלימודים בחודש... סתםם שאלה אותי..למה בחרתי ללמוד סיעוד..ומה תפקידי האחות..וגם כמובן בקשה ממני לדבר על עצמי... ואני הייתי מתלהבת..ואמרתי לה שאני מכונה לספק למטופלים תמיכה נפשית בעת הצורך..ואין לי בעייה עם זה אני בחרתי בסיעוד כי אני אוהבת לעזור ונהנה מזה..אבל אחר כך התייאשתי..לא ידעתי שכול כך קשה להתקבלל...לא כל בן אדם שמקבל בסיכו גבוהה זה אומר שהוא חכם..הבסיכו צריךך רק מזלל...החברה שלי לא יודעת לקרוא קבלה ציון בסיכו גבוהה והיא כבר בלימודים והיא הייתה בהלם מהציון שקבלה...אבל אין מה לעשות...אבל מה שכואב שהתלמידים שלא היו נכנסים לשיעור כבר התחילו לימודים ואת יושבת בבית..החיים לא הוגנים...תודהה
קיבלו אותך ? או שעדיין אין תשובה?
סגור