פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

סאן | 18:20  04/12/12
הי! אני רוצה ללמוד סיעוד חש לי בגרות 95 אבל פסיכומטרי נמוך 508 הבנתי שניתן להתקבל בעמק יזרעל ומכללת מאיר האם מדובר בלימודי תואר ? או תעודה? היכן ניתן לתקבל עם התנאים שלי? תודה
מנהל פורום לימודי סיעוד | 14:56  06/12/12
בעמק יזרעאל הלימודים הם לתואר ראשון, לומדים 4 שנים, 5 ימים בשבוע כל היום. במאיר זה לימודי תעודה לאחות מוסמכת, לומדים שנתיים וחצי ואז את יכולה כבר לעבוד כאחות מוסמכת ותוך כדי עבודה להשלים לתואר (כיום בשבוע שלושה סמסטרים). במאיר את יכולה להרשם אם יש לך תעודת בגרות מלאה ופסיכומטרי מעל 500, יש גם מעונות ומתחילים כבר עכשיו באפריל.
סנדרה | 20:02  08/12/12
יש לי פסיכומטרי 508 ובגרות 95. האם מומלץ להתחיל במאיר? איזו מין תעודה זו? אפשר יהיה לעבוד איתה בתור אחות ? כמה זמן זה סמסטר ? וכמה זמן ייקח לי להשלים לאחות מוסמכת עם תואר? מה המחיר לשנה?
מנהל פורום לימודי סיעוד | 19:57  16/12/12
תעודת אחות מוסמכת. מאפשר עבודה כאחות מוסמכת ניתן להשלים תואר בכ- 3 סמסטרים של יום בשבוע תוך כדי עבודה כאחות.
סנדרה | 20:02  08/12/12
יש לי פסיכומטרי 508 ובגרות 95. האם מומלץ להתחיל במאיר? איזו מין תעודה זו? אפשר יהיה לעבוד איתה בתור אחות ? כמה זמן זה סמסטר ? וכמה זמן ייקח לי להשלים לאחות מוסמכת עם תואר? מה המחיר לשנה?
סגור