פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

גלית | 11:24  02/03/12
שלום, אני בת 38 אמא ל3 ילדים בעלת תואר ראשון בפסיכולגיה, מאז ומתמיד נמשכתי למקצועות הסיעוד והרפואה. אני תושבת חוזרת ויש לי אפשרות כרגע ללמוד ולא לעבוד. מברורים שערכתי הבנתי שמשך הלימודים הוא שנתיים כולל ההתמחות, 4 ימים בשבוע. השאלה שהכי מטרידה אותי כרגע היא ,האם אחרי יום לימודים ארוך צריך להכין שיעורים בבית (הכוונה היא האם נדרשת השקעה מעבר ללימודים - כמובן למעט מבחנים)כי לא נראה לי שבתור אמא שלא נמצאת כל היום בבית אוכל לשלב לימודים נוספים בשעות הערב או בסופי שבוע.
ליליאנה ליליאנה | 10:04  04/03/12
את יכולה גם ללמוד במאיר כי יש שם תוכנית יותר מרווחת. אומנם היא אורכת שנתים וחצי, אבל לומדים רק 3 ימים בשבוע וזה מאוד מקל.
איילה | 15:52  10/03/12
אני אמא ל-2 ולומדת הסבה, זה אכן מצריך לימודים מעבר למה שלומדים בכיתה. יש מבחנים כל הזמן, מסיימים חומר ויש מבחן, החודש למשל 3 מבחנים - פעם בשבוע וחצי. למי שאין תמיכה בבית של בעל או בייב סיטר או סבתות - קשה מאוד. כי צריך להתכונן למבחנים ובהמשך גם להתכונן לדיונים בהתנסויות קליניות. לא מספרת את זה כדי להפחיד אלא כדי שתתכנני מראש איך תסתדרי בשנתיים האלה! בהצלחה
ליליאנה ליליאנה | 12:46  11/03/12
תוכניות ההסבה הן קצרות יותר עכשיו ופחות עמוסות. לומדים במאיר 3 ימים בשבוע. זה בהחלט עושה את ההבדל.
גלית | 12:33  13/03/12
את יודעת מהן שעות הלימודים? והאם יש חופשים מקבילים לבתי הספר והגנים?
ליליאנה ליליאנה | 09:38  14/03/12
התנאים שאת מפרטת זה תוכנית אמהות. 3 שנים - חמישה ימים בשבוע מ-8.00 עד 13.00 והחופשות תואמות את חופשות הילדים. אבל לתוכנית הזו אין מילגה של 80% וגם התואר שלך לא יוכר בהמשך לסולם שכר. בשונה מהתוכנית של הסבת אקדמאים שלומדים 3 ימים מ- 8.00 עד 16.00, ניתן לקבל את המילגה והתואר שלך יוכר לך בהמשך לסולם שכר.
סגור