פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

יעל | 18:53  01/02/12
אני מעוניינת להתחיל ללמוד סיעוד באוקטובר הקרוב, אני מאוד מתלבטת היכן ללמוד ומאוד מבולבלת. שמתי לב שבכל מוסד לימוד יש תואר שונה. BN/BSN/BA מה ההבדל בין התארים? המטרה שלי היא ללמוד תואר ראשון בסיעוד בתקווה להמשיך קורס על בסיסי ו/או תואר במנהל מערכות בריאות. ממוצע הבגרויות שלי 96 ופסיכומטרי 557 ולצערי השקלול אינו מאפשר קבלה ודאית לאוניברסיטת חיפה שם רציתי ללמוד. האזור מבחינתי לא משנה, יש מקום מומלץ? אני מתלבטת בין עמק יזרעאל להדסה. (האמת שלא הבנתי מה ההבדל בין התוכנית שלהאוניברסיטה העברית בהדסה/קפלן/אסף הרופא) יש מלגות ללימודי סיעוד?
לינה | 23:42  04/02/12
יש לך גם את רופין בחדרה,וגם מכללה לישראל,אך איה פרטית ויקרה יותר.הייתי בשני המכללות בפגישת יעוץ,מה שאמרו לי במכללה לישראל,יש להם מלא מלגות מכל מיני קופות חולים ובנוסף ימי לימוד רק 3 פעמים בשבוע,אפשרי לשלב עם עבודה.
מרקו | 19:00  12/02/12
איך קוראים לך בפייסבוק? פשוט נמחקו התשובות, בשביל העזרה כמובן
לינה | 18:22  13/02/12
LINA ELKIN),תודה)
מילי | 14:47  07/02/12
ממליצה לך בכל זאת להירשם לחיפה- מקסימום תפסידי את הכסף של ההרשמה. לגבי עמק יזרעאל שמעתי שבתחום הסיעוד היא דווקא נחשבת. בעיני תלכי למקום שהכי נוח לך, אם זה קרוב לך לבית, כי בסופו של דבר תצאי עם אותה תעודה ובכל מקום שתסיימי תוכלי לעבוד לאחר מכן.
יעל | 17:52  07/02/12
אכן נראה לי שעדיף להרשם לאוניברסיטת חיפה. בינתיים נרשמתי גם לעמק יזרעאל
סגור