פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

לירון מיכאלי | 15:04  02/08/11
שלום רב, שמי לירון ואני לקראת סיום תואר ראשון בחינוך במוקד של חינוך מיוחד. אני מאד רוצה ללמוד שנה הבאה בבית ספר לאחיות בצפת קרוב למקום מגוריי אך גם מאד התחברתי לילדים בחינוך המיוחד וכרגע אני נקרעת בין השניים. תוכלי בבקשה לאמר לי האם אוכל לשלב בינהם? שאלה נוספת ברשותך. האם אוכל כאחות מוסמכת להתמקצע בתחום הילדים ולהתפתח? תודה רבה
ליליאנה ליליאנה | 16:50  05/08/11
בהחלט תוכלי להתמקצע בתחום הילדים, יש התמחויות כלליות וספציפיות מגוונות מאוד: גילאים שונים, מצבים אקוטים, כרוניים, קידום בריאות, אין ספור אפשרויות. למה להפרד מהילדים? לא הבנתי מדבריך מהי הסיבה.
לירון מיכאלי | 22:41  06/08/11
תודה על התייחסותך. הבהיר את שאלתי. כרגע אני לומדת חינוך מיוחד ואחרי עבודה עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים אינני מצליחה להחליט אם להמשיך בחינוך המיוחד שזה מאד מעניין ומספק לדוגמא טיפול באומנות או קלינאות או ללכת ללמוד להיות אחות מוסמכת שזה משהו שגם מאד מדבר אליי. הייתי רוצה לדעת אולי יש מקצוע המשלב אחיות וילדים בעלי צרכים מיוחדים. במידה ואין כזה מקצוע הייתי רוצה לשאול, במידה ובחרתי באחיות וברצוני להתמחות בילדים, האם אוכל להמשיך ולהתפתח ולהתמקצע בתחום מסוים? תודה רבה
סגור