פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

מג'די | 07:32  04/10/10
שלום ליליאנה דברתי איתך קודם והסברת לי שאני צריך תואר מוכר ולא משנה מהו על מנת להתקבל לתוכנית ההסבה .אני לומד פסיכולוגיה ומדעי המדינה במסלול דו חוגי באונבירסיטה כנראה שאני הולך לשנות את תוכנית הלימודים שלי לתואר כללי במדעי החברה והרוח על מנת לסיים את התואר בשנה הנוכחית או ליתר דיוק כדי להגיע למספר הנקודות הדרוש כדי לסיים את התואר כך שישארו לי על מנת לקבל הכרה בתואר שתי עבודות סמנריוניות שאני מתכוון לעשות אותן יחד עם לימודי הסיעוד בשנה הבאה אני צריך את עזרתך בנושא והמלצותך אני מאוד רוצה ומעוניין להירשם השנה ולהתחיל ללמוד סיעוד בשנה הבאה .תודה
ליליאנה ליליאנה | 08:53  04/10/10
1. אין קבלה על תנאי. כדי להרשם לתכנית של הסבת אקדמאים לסיעוד אתה צריך להציג את התעודה של התואר הראשון או אישור זכאות על תואר. אין בנושא הזה שום הנחות, כך שאל תתכנן לסיים את התואר תוך כדי לימודי סיעוד כי זה לא ניתן. 2. יש שני בתי ספר שמתחילים את לימודי ההסבה בחודש אפריל וכל השאר באוקטובר, כך שלאחר סיום התואר תוכל לבחור את התאריך שהכי נוח לך להתחיל. 3. הנושא של המלגה הוא לא מובן מאליו כל שנה. בינתיים, בשנה זו משרד הבריאות אישר את המלגה, מה יהיה שנה הבאה טרם יודעים. שיהיה לך בהצלחה!
מג'די | 09:35  04/10/10
איזה בתי ספר מתחילים לימודי הסבה באפריל ? ומתי אני צריך להציג להם את התעודה של התואר הראשון על מנת להתקבל להסבה -עד איזה תאריך אפשר להירשם כדי להתחיל באפריל ? אשמח לתשובה
ליליאנה ליליאנה | 11:05  04/10/10
בשיבא - תל השומר ובוולפסון. לגבי הליכי הרשמה ותאריכים, עליך ליצור קשר איתם.
סגור