פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

נטליה | 11:42  17/08/10
שלום לכולם, אשמח לקבל ייעוץ אני אחות במקצועי כבר 15 שנה. אני רוצה לעשות השלמה לתואר ראשון בסיעוד והבנתי שיש מסלולים שלומדים פעם או פעמיים בשבוע. אשמח לקבל ייעוץ על זה. תודה
ליליאנה ליליאנה | 11:17  18/08/10
בכל מסלולי ההשלמה לתואר לומדים יום-יומיים בשבוע במשך שנה עד שנה וחצי. את ההשלמה ניתן לעשות במגוון מוסדות להשכלה גבוהה המציעים מסלול השלמה לתואר ראשון לסיעוד לאחיות מוסמכות. מכיוון שאיני יודעת באיזה איזור מגורים את מעוניינת - לא אפרט לך את שמות המוסדות אך מציעה לך לכתוב בגוגל: השלמה לתואר ראשון בסיעוד - וכל המוסדות יופיעו. בהצלחה!
נטליה | 13:24  22/08/10
כמה פסיכומטרי צריך בשביל המסלולים האלו? אני אצטרך פסיכומטרי בכלל?
ליליאנה ליליאנה | 09:29  23/08/10
כן, צריך פסיכומטרי. הציון תקף ל- 10 שנים. הציון הנדרש משתנה משנה לשנה ובין המוסדות השונים. כדאי לך לברר ישירות במוסד בו את מעונינת ללמוד.
נטליה | 11:45  25/08/10
בדקתי במכללה האקדמית לישראל, יש להם השלמה לתואר בסיעוד ולומדים פעם בשבוע. צריך פסיכומטרי 505 ומקבלים פסיכומטרי על חשבונם אם נרשמים. השאלה אם כדאי. זה מסתדר טוב עם העבודה שלי אבל אני לא מכירה ובגלל זה שואלת 
ליליאנה ליליאנה | 09:14  29/08/10
כמובן שהעדיפות הראשונה היא תמיד ללימודים במסגרת אוניברסיטה. אבל גם המכללות בסדר אם זו הברירה שלך. בהצלחה!
נטליה | 08:45  31/08/10
אני מחפשת את הדרך הכי נוחה לעשות תואר בלי שיפגע לי בעבודה. למה אוניברסיטה לדעתך יותר טובה ממכללה?
ליליאנה ליליאנה | 22:08  03/09/10
מהרבה סיבות שיכולות להסתכם בכך שהרמה יותר גבוהה באוניברסיטה.. גם אם את מסתכלת על אחוזי הצלחה במבחנים של עורכי דין וראוי חשבון - אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר הם של האוניברסיטאות. סף הכניסה אליהם גבוה יותר ובכלל תואר בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב, העברית, בן גוריון או חיפה - זה קלאסה. כל זה בלי לשלול את המכללות. אבל בינתיים - בסיעוד - אין למכללות קבלות כלשהן כי הן עוד לא מספיק זמן בשטח. כך שאם את רוצה ללכת על בטוח - אניברסיטה זו התשובה.
סגור